Carmelo Anthony bezskutecznie próbował dołączyć do reprezentacji USA

9

Carmelo Anthony cały czas liczy na to, że otrzyma szansę na powrót na parkiety NBA od jednej z ligowych drużyn. Nikt na razie nie kwapi się, aby zaoferować kontrakt weteranowi, nawet pomimo zapewnień agenta Carmelo, który przekonuje, że zawodnik jest w świetnej formie.

Tymczasem na jaw wyszły informacje sprzed kilkunastu dni, według których Melo starał się dołączyć do zgrupowania reprezentacji USA, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Chinach. Anthony liczył na to, że w związku z rezygnacją najlepszych zawodników będzie mógł pokazać się z dobrej strony na zgrupowaniu i być może nawet polecieć do Azji. Menedżer reprezentacji Stanów Zjednoczonych Jerry Colangelo odrzucił jednak propozycję Anthony’ego:

Kocham Carmelo, znamy się od wielu lat. Jest wielkim zawodnikiem, ale odrzuciliśmy jego pomysł, ponieważ wydaje nam się, że w tym momencie jesteśmy w miejscu, w którym dajemy sobie radę. Melo mógłby niepotrzebnie nas rozpraszać. Rozumiem jego motywację do tego pomysłu, chciałby się wykazać. Myślę jednak, że powinien zrobić to w NBA.

103

KOMENTARZE