Thanasis Antetokounmpo dołączy do swojego brata

4

W Milwaukee tworzą bardzo rodzinną atmosferę w swoim zespole. Wcześniej już ściągnęli brata Brooka Lopeza, a teraz postarali się, żeby MVP nie czuł się poszkodowany i taże miał w szatni swojego starszego brata. Greckie media pisały o tym już w zeszłym tygodniu, a Shams Charania potwierdził, że Thanasis Antetokounmpo podpisze dwuletni kontrakt z Bucks.

27-letni Thanasis został wybrany w drugiej rundzie draftu 2014 przez New York Knicks, ale póki co ma na swoim koncie ledwie dwa mecze rozegrane w NBA (łącznie 6 minut). Trzy lata spędził w G-League, a ostatnie dwa sezony grał w Panathinaikosie.

Nie potwierdził, że jest materiałem na gracza NBA, ale mimo wszystko dostał gwarantowany kontrakt. Ma warunki fizyczne, a przede wszystkim nazwisko. Tak więc będzie to już trzeci Antetokounmpo w lidze. Przypomnijmy, że Kostas jest w składzie Mavericks.

59

KOMENTARZE

   • Mistrzostwo nie jest wystarczające jak wiemy, więc nie ma co się zamartwiać na zapas. A Paul George pokazał, że co roku trzeba walczyć o przekonanie, więc Bucks robią co mogą.

    Swoją drogą, idę to przeczytać swoim młodszym braciom.

    Lubię to: 0