T.J. McConnell wzmocni Pacers, Sixers podpiszą Raula Neto

1

T.J. McConnell będzie najnowszym wzmocnieniem szykujących się do walki o playoffy Indiana Pacers – tak dowiedział się Adrian Wojnarowski z ESPN:

Guard porozumiał się z ekipą z Indianapolis w sprawie dwuletniej umowy, która zagwarantuje mu 7 milionów dolarów.

Dla 27-letniego McConnella tegoroczna wolna agentura jest jego pierwszą w karierze. Swoje cztery pierwsze lata przygody w NBA spędził w Philadelphia 76ers, gdzie pełnił rolę wchodzącego z ławki rozgrywającego. W poprzednim sezonie rozegrał 76 spotkań, spędzając na parkiecie po 20 minut na mecz. W tym czasie notował linijkę statystyczną na poziomie 6,3 punktu, 2,4 zbiórki i 3,4 asysty, ale w playoffowych zmaganiach jego rola zmalała praktycznie do zera i w siedmiomeczowej serii przeciwko Toronto Raptors udało mu się rozegrać zaledwie 18 minut.

W Filadelfii szybko znaleźli zastępstwo, ściągając Raula Neto w miejsce McConnella.

Neto stał się wolnym agentem gdy Utah Jazz robiąc miejsce w swoim salary cap nie zdecydowali się zagwarantować jego kontraktu na kolejny sezon. Z Sixers podpisze roczną, minimalną umowę. 27-letni Brazylijczyk wszystkie swoje dotychczasowe cztery sezony kariery spędził w Salt Lake City. W poprzednich rozgrywkach wystąpił w 37 meczach, w których średnio zaliczał 5,3 punktu i 2,5 asysty.

Poprzedni artykułBoban Marjanović przenosi swoje talenty do Dallas
Następny artykułMarkieff Morris podpisze kontrakt z Detroit Pistons

1 KOMENTARZ