Isaiah Thomas otrzymał szansę w Wizards

2

Przed dwoma dniami Isaiah Thomas raz jeszcze prosił w swoich mediach społecznościowych o szansę. I taką szansę bardzo szybko otrzymał.

Przetrzebiony przez kontuzje były All-NBA rozgrywający podpisze kontrakt z Washington Wizards – dowiedział się bezprecedensowy Adrian Wojnarowski z ESPN:

Szczegóły umowy nie są na razie znane, prawdopodobnie jednak chodzi o umowę o minimalnej wysokości.

“Lord” to już drugi rozgrywający zatrudniony przez Wizards w ciągu ostatnich 24 godzin. Pierwszy to Ish Smith ($12/2). Obaj zastąpią Tomasa Satoranskiego, który przechodzi do Chicago Bulls.

Przede wszystkim jednak Thomas i Smith rywalizowali będą w lilipucich mistrzostwach o rolę startera do czasu aż John Wall nie wyleczy zerwanego ścięgna Achillesa. Przewidywana data powrotu Walla to luty 2020.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu Thomas chwalony był przez menedżment Denver Nuggets za wypełnianie roli lidera w szatni. Zadebiutował w Nuggets dopiero 13 lutego, po tym jak skończył rehabilitować zoperowane w marcu przed rokiem biodro. Tylko na kilka tygodni znalazł się w rotacji półfinalisty Zachodu, zanim wypadł z niej na rzecz rewelacyjnego Monte Morrisa.

79

KOMENTARZE