Rockets handlują trzema graczami chcąc pozyskać Butlera

5

Doniesienia dotyczące Houston Rockets i Jimmy’ego Butlera wydają się coraz bardziej nabierać kształtu. Management Daryla Moreya zbiera assety, które pomogą im w pozyskaniu Butlera z Sixers w ramach wymiany sign-and-trade. Adrian Wojnarowski z ESPN donosi na Twitterze, że Rockets handlują teraz Clintem Capelą, Ericem Gordonem i P.J. Tuckerem, starając się pozyskać za każdego z nich indywidualnie wysoki pick w Drafcie – ten powędrować ma wtedy do Filadelfii w ramach wymiany za byłego gracza Minnesota Timberwolves:

W tym momencie atmosfera w Houston jest już mocno napięta, a konflikt na linii Chris Paul – James Harden nie został zażegnany. Choć Daryl Morey i CP3 twierdzili ostatnio, że żadnych problemów w Rockets nie ma, to P.J. Tucker potwierdził w wypowiedzi dla The Athletic, że atmosfera pomiędzy zawodnikami jest daleka od ideału. Z drugiej jednak strony nie przejmuje się tym zbyt bardzo i uważa, że wszystko będzie w porządku, jeżeli zespół będzie w stanie wygrywać w obecnym składzie:

Mówimy tutaj o zdobyciu mistrzostwa prawda? Wygrać wszystko, o to właśnie chodzi. Nic innego się nie liczy. Jeżeli wygramy mistrzostwo, nawet jeśli będziemy się tutaj kurwa całkiem nienawidzić, to wiesz co? Kogo to będzie obchodzić?

77

KOMENTARZE

 1. Jeśli rzeczywiście istnieje konflikt na linii CP3 – Harden to niby w jaki sposób zakontraktowanie Butlera pozwoli go rozwiązać?Oddając 3 podstawowych i nie stwarzających problemów graczy za gościa, który też lubi mieć własne zdanie?Przecież to recepta na tragedię.Chyba nikt nie wierzy, że Jimmy będzie stał z boku i czekał na piłkę żeby rzucić za 3.

  Lubię to: 42
  • Ale to jest Daryl Morey on nigdy nie parzył na chemię w zespole tylko talent talent talent.CP3 i Hardena nie da się rozdzielić bo Paul jest nie do przehandlowania wiec pewnie uznał że jedynym ratunkiem jest dodanie talentu i zamieszanie resztą rostera zamiast zostawać z tym co jest.Osobiście nie mam zdania,sam krytykowałem trade Paula a w pierwszym sezonie wyglądało to fantastycznie,kto wie w najgorszym razie w szatni Houston rozpocznie się trzecia wojna Światowa.

   Lubię to: 3
 2. “Jeżeli wygramy mistrzostwo, nawet jeśli będziemy się tutaj kurwa całkiem nienawidzić, to wiesz co? Kogo to będzie obchodzić?” Tucker

  “Jeśli kurwa będziecie się nienawidzić to gwarantuję Wam że NIE zdobędziecie mistrzostwa” ClydeGlide”

  Lubię to: 16