Kevin Durant zaczyna wątpić w dobre intencje Warriors

4

Golden State Warriors liczą na to, że uda im się zatrzymać Kevina Duranta w swoim składzie, ale według najnowszych wieści zawodnik nie jest zadowolony z tego, jak potoczyła się historia jego zerwanego ścięgna Achillesa. Doniesienia Rica Buchera z Bleacher Report wskazują na to, że KD zaczyna uważać, że został wprowadzony w błąd:

Nie wiemy dokładnie co zostało powiedziane, a co nie. Nie wiadomo, czy Durant był w pełni świadomy tego co robi, wracając na mecz numer pięć. Ale jeżeli Steve Kerr i klubowi lekarze faktycznie powiedzieli “Gorzej już nie będzie, nie masz się o co martwić”, to nie wydaje mi się, aby KD czuł się w tym momencie szczególnie komfortowo. Ma przed sobą jakiś rok bez koszykówki, dodatkowo kontuzja może zaważyć na jego wolnej agenturze w lipcu. Po tym co się wydarzyło, z pewnością nie jest w Oakland szczęśliwszy niż do tej pory.

Durant kontuzjował Achillesa w piątym meczu Finałów – był to jego pierwszy mecz po miesiącu przerwy spowodowanym kontuzją łydki. Za tydzień KD będzie wolnym agentem, a w tym momencie najpoważniejszymi kandydatami do jego podpisania wydają się być Brooklyn Nets i New York Knicks.

135

KOMENTARZE