Mike D’Antoni jednak podpisze przedłużenie z Rockets

1

Pod koniec maja Houston Rockets i Mike D’Antoni zerwali rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu dla trenera, jednak według najnowszych doniesień Tima MacMahona z ESPN wszystko wskazuje na to, że obie strony ponownie usiadły do stołu negocjacyjnego:

Według MacMahona podpisanie przedłużenia jest już bliskie – obecny kontrakt był ważny jeszcze tylko przez jeden sezon i już kilka tygodni temu D’Antoni zgłaszał chęć do rozmów w sprawie nowej umowy. Podczas pierwszych negocjacji kwestią sporną miała ponoć okazać się kwestia ewentualnego rozwiązania kontraktu oraz zarobki trenera. Rockets proponowali 5 milionów za jeden dodatkowy sezon na ławce trenerskiej w Houston, a w poprzednich doniesieniach nie było mowy o dłuższej umowie.

Pod koniec maja management Rockets przeprowadził czystki w sztabie trenerskim D’Antoniego. Na kolejny sezon nie wróci już defensywny koordynator Jeff Bzdelik, a oprócz niego pracę stracili również: asystenci Mitch Vanya i Roy Rogers, a także video koordynator John Cho oraz asystent do spraw rozwoju zawodników Irv Roland. Wielu komentatorów sugerowało, że te ruchy Rockets mogą podpowiadać D’Antoniemu odejście z Houston.

63

KOMENTARZE

  1. Nie mówię tego złośliwie, ale jakoś nie widzę świetlanej przyszłości przed Rakietami. Ten trener już prochu raczej nie wymyśli A gracze swoje sufity już osiągnęli i chyba wyżej nie podskoczą. Co najwyżej będziemy oglądać jeszcze jeden sezon, to samo ….

    Lubię to: 4