Windhorst: LeBron rekrutuje Kawhi’a i Butlera

22
fot. Icon Sportswire / Newspix.pl

Znakomity Kawhi Leonard prowadzi swój zespół do Finałów NBA w konferencji do niedawna znanej jako Konferencja LeBrona Jamesa. Tymczasem jedyne co temu LeBronowi Jamesowi dziś pozostało to rekrutować Kawhi’a Leonarda.

Brian Windhorst, którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba, był w czwartek gościem programu Pardon The Interruption w ESPN. Oto co powiedział:

“Z tego co rozumiem, (LeBron James) już zaczął proces rekrutacyjny. Słyszałem, że jest w kontakcie z Kawhi’em Leonardem. Słyszałem, że jest w kontakcie z Jimmy’m Butlerem.

W tym aspekcie komunikacji gracza z graczem nie mogą zostać złamane zasady tzw ‘tamperingu’.

(…)

Chodzi o to, że nie wiem czy sms-y, telefony czy obiad z LeBronem to rzecz wystarczająca, aby Lakers pokonali przeszkody, które przed nimi”

Lakers na dziś mają gwarantowanych 65 mln dolarów w kontraktach na sezon 2019/20. Przewidywany pułap salary cap w sezonie 2019/20 to 108 mln dolarów. Leonard i Butler z dniem 1. lipca uzyskają status niezastrzeżonych wolnych agentów.

Nałogowo słucham podcastu Brian Windhorsta i wiem, że wzbrania się przed puszczaniem w eter jakichkolwiek plotek, których nie jest w stu procentach pewien (“Dont aggregate me”).

95

KOMENTARZE

  1. A ja mam nadzieje, że Kawhi nie trafi do tego gównoteamu żebym nie musiał czytać jak to znów LeBron ratuje ligę, Lakers i wszystko dookoła.Leonard jest zbyt dobry żeby oddawać komus dowodzenie i słuchać, ze wygrywa dzięki Jamesowi.Niech tworzy własny gwiazdozbiór w Clippers i niech LA płonie.

    Lubię to: 26
  2. Leonard uwielbia mieć piłkę w rękach, pierwsze lata kariery spędził w cieniu Parkera, Duncana czy Manu. Teraz jest jego kolej, nie będzie grał w ‘drużynie LeBrona’, On chce grać w ‘drużynie Kawhia’.

    Lubię to: 20
  3. A to nie Brian puścił plotę o możliwym powrocie Ziona do szkoły po tym jak pelikany wygrały loterie? Tak a propos puszczania tylko “pewnych” info w eter :)

    Lubię to: 7