Pelicans wybrali nowego Generalnego Menedżera

5

Przed New Orleans Pelicans rysuje się niezwykle ciekawa przyszłość. Nie do końca wiadomo w jakich dokładnie kolorach, ale nie da się ukryć, że po wygraniu Loterii Draftu Pels przystępują do offseason w zupełnie odmiennych nastrojach, niż jeszcze kilka tygodni temu.

Organizacja z Nowego Orleanu kompletuje właśnie swój management, o czym donosi Shams Charania z The Athletic:

Nowym Generalnym Menedżerem Pelikanów został Trajan Langdon, który do tej pory pełnił obowiązki asystenta GM’a w Brooklyn Nets. Langdon był jednym z kandydatów na stanowisko prezydenta do spraw operacji koszykarskich, jednak tą posadę ostatecznie w ubiegłym miesiącu otrzymał David Griffin.

Dla obu panów nie jest to pierwszy raz, kiedy będą ze sobą współpracować. W sezonie 15-16 razem pracowali w Cleveland Cavaliers. Teraz obaj panowie będą razem próbowali nie zaprzepaścić szansy jaką drużyna dostała od losu oraz postarają się możliwie jak najkorzystniej rozwiązać kwestię Anthony’ego Davisa.

68

KOMENTARZE

  1. Pięknie!
    Ciekawie zapowiada się spotkanie Benson,Griffin,Langdon,Nelson,Holiday vs Davis w sprawie przekonania tego ostatniego do pozostania w Big Easy!!!

    Lubię to: 3