Monty Williams i Tyronn Lue ostrzeżeni przed podjęciem pracy w charakterze trenera Lakers

2

Pozostający bez pracy Tyronn Lue oraz asystent trenera Philadelphia 76ers Monty Williams to w tym momencie główni kandydaci do objęcia posady trenera Los Angeles Lakers po zwolnionym niedawno Luke’u Waltonie. Obaj panowie odbyli już w tej sprawie rozmowy z Generalnym Menedżerem Jeziorowców Robem Pelinką, ale według najnowszych raportów Ramony Shelburne i Jorge’a Sedano, nie jest do końca pewne, czy którykolwiek z nich zdecyduje się na poprowadzenie drużyny, w której liderem jest LeBron James:

Wydaje mi się, że Monty jest faworytem, choć nie wiem do końca jak przebiegły wczorajsze rozmowy. Nie mam też żadnych informacji z jego obozu, dlatego można przypuszczać, że wszystko zależy od tego, jak długo Sixers będą zwyciężać w playoffach. Jeżeli zdarzyłoby się, że w rozczarowujący sposób znajdą się za burtą tej fazy, to może się okazać, że zostanie w Filadelfii jako główny trener. Po za tym, chyba już każda z ważnych osób w lidze powiedziała mu, żeby nie podejmował pracy w Lakers, nie warto.

To samo możemy powiedzieć jeżeli chodzi o Tyronna Lue. Osoby z jego otoczenia powtarzają mu, że nie warto pracować w Lakers. Drużyna z Los Angeles to teraz jeden wielki bałagan.

97

KOMENTARZE

 1. Rozdzióbią nas kruki, wrony

  szczują psy, szczują szuje
  a wszechrozmiar nikczemny

  zatem tylko prawdziwie Szlachetny Mąż
  ten kto sie przeciwstawi
  tym co tylko ludzie stworzyc potrafią
  mordować, niszczyc, oczernniać
  ludzie czyli skórwysyńskość

  a wy
  co na mnie szczekacie
  tak na waszą Ojczyznę
  szczuto i zaszczuto
  aż wynarodowiono
  od conajmniej
  1696 roku

  Lubię to: 10