David Griffin dołącza do biura New Orleans Pelicans

2

Adrian Wojnarowski z ESPN jako pierwszy donosił o tym, że pozostający bez pracy David Griffin uzgodnił warunki kontraktu, w ramach którego obejmie stanowisko prezydenta do spraw operacji koszykarskich w New Orleans Pelicans:

Griffin pozostawał poza NBA od 2017 roku, kiedy to nie mógł dojść do porozumienia z  władzami Cleveland Cavaliers w sprawie nowego kontraktu. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy jego nazwisko raz po raz pojawiało się w spekulacjach dotyczących wolnych stanowisk w kilku ligowych biurach.

45-letni Griffin przeprowadzi teraz Pelicans przez wymianę niezadowolonego Anthony’ego Davisa, próbując przy tym pozyskać jak najwięcej assetów na przyszłość.

Griffin był Generalnym Menedżerem Cavs w latach 2014-2017. Pod jego czujnym okiem Kawalerzyści zdobyli mistrzostwo NBA w 2016 roku.

49

KOMENTARZE

  1. Czyli Davis w LAL pewnie za jakieś drobne. T.Lue na ławkę, sprowadzić Irvinga +Davis ( czyli taki lepszy Love) + starszy LBJ i mamy Cavs reaktywacja na zachodnim wybrzeżu i raczej będzie bez happy endu. Lebron powoli przejmuje NBA… tym razem organizację

    Lubię to: 6