LeBron James nie zagra na Mistrzostwach Świata

10

LeBron James nie występował w koszulce reprezentacji Stanów Zjednoczonych od 2012 roku i według najnowszych informacji Joe Vardona z The Athletic – nic się w tej kwestii nie zmieni w najbliższych miesiącach. LeBron przyznał w rozmowie z dziennikarzem, że nie zamierza brać udziału w nadchodzących Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Pekinie:

Uwielbiam Gregga Popovicha, ale niestety to nie jest dla mnie dobre lato, aby móc grać.

Gwiazdor Los Angeles Lakers jest na wakacjach, ponieważ kilka dni temu organizacja poinformowała, że nie wystąpi już w tym sezonie, aby całkowicie wyleczyć kontuzjowaną w grudniu pachwinę. To sprawia, że James ma przed sobą kilka długich miesięcy przerwy od koszykówki, jednak w wakacje czekają na niego pozaboiskowe obowiązki – przez większość lata zawodnik będzie znajdował się na planie filmu Kosmiczny Mecz 2.

Według informacji Vardona James nie wyklucza jednak możliwości powrotu do reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 roku.

56

KOMENTARZE

 1. nie nakrecili jeszcze tego filmu a ja juz oczami wyobrazni widzę tonę materiałów na the athletic, bleacher report i innych stronach, do tego First take i inne youtubowe filmiki o tytułach:
  – kto lepszym aktorem – MJ czy LBJ
  – ktory film ma lepszy scenariusz
  – lista gwiazd zaproszonych do filmu
  – banana boat reunited
  – photoshoot zza kulis
  – LBJ przyznaje, ze to zabawa życia, ale jest focused on the next season i że jest w stałym kontakcie z managementem
  – Magic, ktory mówi, że nie uważa, ze krecenie filmu jest przeszkodą w championship plans, bo LBJ jest najwiekszym profesjonalistą jakiego widział w życiu
  – Pop nic nie mówi, bo ma wyjebane na LBJa
  – Stephen A. robi 3 minutowy rant na temat oddania do amerykanskich barw, Max mu przerywa i mówi aby nie gadał głupot bo LBJ ma już złote medale, w odpowiedzi SAS pada na zawał serca w końcu
  – w efekcie Space Jam 2 ma na końcu czarną planszę z napisem: in memory of Stephen A. Smith

  Prędzej mi ręka odpadnie niż obejrzę ten film.

  Lubię to: 14
  • Mi obie ręce odpadną gdybym tak nie obejrzał. Do pierwszej części mam ogromny sentyment, oglądałem w dzieciństwie, wówczas znałem tylko Królika Buggsa i Duffy’ego – mam wciąż na VHS. Kiedyś niedawno oglądałem dla Mike’a już ;)

   Sequel z LeBronem interesuje mnie bardziej niż kolejne perypetie LeBrona w Lakers albo kolejne starcie z Warrios 🙃

   Lubię to: 2
 2. Szkoda. Bardzo liczyłem na to, że zobaczę LeBrona grającego pod okiem Popa. TOP2 gracz w historii grający dla TOP(wpisz liczbę, dla mnie 1) trenera w historii.

  Lubię to: 4
  • Spokojnie @Paszczak, twój TOP1 trener pod koniec kwietnia (Spurs vs GSW 1-4 😉), będzie miał dużo czasu, żeby sobie porozmawiać z “TOP2″graczem przy kieliszku 🍷 Ravenswood Lodi Zinfandel 2014.😁😜😁

   Lubię to: 3
    • … rok temu, też miało być pięknie, a jak się skończyło? Tak więc z tym DENVER (marzenie fanów spurs) to poczekajmy do 11 kwietnia.
     Spurs oraz OKC są 2-3 w ostatnich 5 meczach, a pozostałe to:
     SPURS
     vs ATLANTA
     @ DENVER (B2B)
     @ WASHINGTON
     @ CLEVELAND
     vs Texas Legends
     OKC
     vs South Bay Lakers
     vs Grand Rapids Drive (bez Griffin’a)
     @ MINNESOTA
     vs HOUSTON
     @ MILWAUKEE (prawdopodobnie Wisconsin Herd) B2B

     Lubię to: 2