LaVar Ball rozważa zakończenie działalności Big Baller Brand

7

Dużo wskazuje na to, że firma Big Baller Brand prowadzona przez rodzinę Ballów może wkrótce zakończyć swoje funkcjonowanie. Manager Lonzo Balla z Los Angeles Lakers zamieścił na Twitterze filmik, w którym widać jak wrzuca jedną z par firmowych butów do zsypu na śmieci:

Ramona Shelburne z ESPN donosi na swoim Twitterze, że rodzina Ballów poważnie rozważa zakończenie działalności. Lonzo Ball już zapowiedział, że zrywa wszelkie kontakty z jednym z właścicieli BBB i jednocześnie wieloletnim przyjacielem LaVara Balla – Alanem Fosterem. Zawodnik oskarżył swojego przybranego wujka o zatajenie kryminalnej przeszłości i działanie na szkodę firmy w celu napchania dolarami własnej kieszeni. Z konta Big Baller Brand w niewyjaśniony sposób miało zniknąć około 1,5 miliona dolarów.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy narastały podejrzenia dotyczące Alana Fostera. Im bardziej prześwietlano jego osobę, tym ciekawsze rzeczy można było znaleźć. Manager był nawet podobno skazany na siedem lat więzienia za pranie brudnych pieniędzy.

Jak na razie na oficjalnej stronie firmy wciąż można zakupić produkty sygnowane logiem BBB, ale nie wiadomo jak długo jeszcze może to potrwać. Według niepotwierdzonych informacji trwają już pierwsze rozmowy dotyczące przenosin Lonzo pod skrzydła Nike lub Adidasa.

87

KOMENTARZE

      • O ile tego iz człowiek związany z BBB będzie zamieszany w jakieś machlojki spodziewać się nie można było, o tyle niepowodzenie całego brandu wieściło wiele osób już od samego początku.Tym bardziej, ze hype towarzyszący Lonzo i jego braciszkom okazał się niewspółmierny do ich realnej wartości.

        Lubię to: 14