CJ McCollum uniknął poważniejszej kontuzji

1

Status medyczny CJ’a McColluma z Portland Trail Blazers zostanie zaktualizowany za około tydzień, jednak jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom Adriana Wojnarowskiego z ESPN, badanie rezonansem magnetycznym nie wykazało większych uszkodzeń w kontuzjowanej nodze – uraz określono jako niewielkie naderwanie mięśnia podkolanowego:

Guard doznał urazu lewego kolana w ostatnim spotkaniu przeciwko San Antonio Spurs. Próba zdobycia punktów layupem skończyła się groźnym upadkiem, a sam zawodnik tuż po spotkaniu przekonywał, że ma kłopoty ze stabilnym ustaniem na kontuzjowanej nodze:

Nie mogę powiedzieć wiele ponad to, że był to bardzo bolesny upadek. Nie słyszałem w nodze żadnego trzaśnięcia, był tylko momentalnie ogromny ból. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Nigdy nie chcecie opuszczać parkietu w ten sposób, ale zdarza się i nic na to nie poradzimy.

Dziesiąty numer Draftu 2013 rozgrywa właśnie swój szósty sezon na parkietach NBA. W bieżących rozgrywkach zdążył jak na razie rozegrać 68 spotkań, w których notował średnie na poziomie 21,3 punktów, 4 zbiórki i 2,9 asysty.

36

KOMENTARZE