Wake-Up: Gorąca czwarta kwarta McColluma. Szóste zwycięstwo Spurs. Lakers w końcu wygrali

10
fot. League Pass

Siedem meczów rozegrano minionej nocy. Rozdano też zawieszania – Serge Ibaka dostał karę trzech meczów za podduszanie i ciosy wymierzone w Marquese’a Chrissa, który podobno sprowokował go słowami „quit that shit”. Broniący się Chriss też próbował uderzyć rywala więc dostał karę jednego meczu. Kibic Jazz, który obrażał Russella Westbrooka otrzymał dożywotni zakaz wstępu na mecze swojej drużyny, tak samo jak kibic Knicks, który obraził Jamesa Dolana wulgarnym okrzykiem „sprzedaj drużynę”.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDanuel House Jr. z nowym kontraktem od Rockets
Następny artykułFlesz: Gonzagi awans na salony

10 KOMENTARZE

  1. Fajny ten CJ, oldskulowe podworkowe granie, super sie to oglada, szczegolnie na zmeczonych Clippers. Ale potem przychodzi mordor i mrok playoffs i maly hobbit chowa sie w paprocie i przykrywa mchem.

    Lubię to: 16
  2. „Broniący się Chriss też próbował uderzyć rywala więc dostał karę jednego meczu.”
    Jak mnie to irytuje w NBA, no powinien jeszcze Ibace pomagać najlepiej, to wtedy może by skończyło się tylko na karze pieniężnej…

    Lubię to: 2