Lakers ograniczą minuty LeBrona Jamesa

3

Chris Haynes z Yahoo! Sports dotarł wczoraj do informacji, według których obóz LeBrona Jamesa doszedł do porozumienia z Los Angeles Lakers w sprawie limitowania gry Króla w pozostałych meczach sezonu. Jeziorowcy ostatnimi występami zaprzepaścili szansę na występy w tegorocznych playoffach, dlatego mniejsze minuty dla 34-letniego już LeBrona nie powinny nikogo dziwić:

Według moich źródeł zostały przeprowadzone rozmowy pomiędzy trenerami i agentem LeBrona, a członkami front office’u. Wszyscy jednomyślnie podjęli decyzję, że James będzie teraz grał średnio w okolicach 28-32 minut, a mecze w back-to-back będą zależne od jego stanu zdrowia.

Jeszcze kilka dni temu sam James przekonywał, że nie zamierza opuszczać meczów, jeżeli tylko będzie w pełni zdrowy, ale pomysł mniejszych minut najwyraźniej przypadł do gustu zarówno jemu jak i managementowi ekipy z Los Angeles.

29

KOMENTARZE

    • Ktoś to wcześniej wymyślił w komentarzach, ale nie pamiętam kto, pozwolę sobie tylko przytoczyć, że za to włączył się tryb ‘play off’ ;)

      Lubię to: 13