Kelly Oubre Jr. chce zostać w Suns na dłużej

0

Są zawodnicy, którzy nie wyobrażają sobie grania w barwach nieustannie ponoszącej porażki drużyny, ale są też tacy, którzy czują się takich zespołach dobrze i co więcej – chcą do nich wracać na kolejne sezony. Kelly Oubre Jr. bo o nim mowa, przekonywał w ostatniej rozmowie na falach stacji radiowej Arizona Sports, że chce podpisać kolejny kontrakt z Phoenix Suns, ponieważ wyjątkowo dobrze czuje się w Arizonie:

Dlaczego miałbym chcieć znaleźć się gdzieś indziej? Nie jestem typem gracza, który chce zwiedzać kilkanaście klubów w trakcie swojej kariery w NBA. Razem z Devinem Bookerem, DeAndre Aytonem i Mikalem Bridgesem jesteśmy w stanie stworzyć coś dużego w Phoenix i tego chcę się trzymać.

23-letni Oubre został wytransferowany do Suns z Washington Wizards w ramach wymiany Trevora Arizy. Od tej pory zanotował dla Słońc 34 spotkania, w których notuje 16,4 punktów, 4,9 zbiórki i 1,6 asysty – wszystkie statystyki to jego career-high. W lipcu zostanie zastrzeżonym wolnym agentem, a Suns będą mogli wyrównać każdą ofertę innej drużyny.

35