Eric Bledsoe podpisał przedłużenie z Bucks

2

Milwaukee Bucks i Eric Bledsoe kilka godzin temu doszli do porozumienia w sprawie podpisania przedłużenia kontraktu dla zawodnika – tak donosi niezawodny Adrian Wojnarowski z ESPN. Według Woja, czteroletnia umowa zagwarantuje rozgrywającemu 70 milionów dolarów:

Bledsoe już w te wakacje miał zostać niezastrzeżonym wolnym agentem, dlatego taki ruch ze strony Bucks nie powinien dziwić. W ramach wolnej agentury swoich graczy będą mogli skupić się już tylko na zatrzymaniu Khrisa Middletona, który zostanie RFA, jeżeli zrezygnuje ze swojej opcji zawodnika na kolejny rok.

29-latek przeniósł się do Milwaukee w ramach wymiany z Phoenix Suns w lutym 2017 roku. W swoim drugim sezonie w barwach Bucks zdobywa jak dotychczas średnio 15,7 punktów, 4,6 zbiórki i 5,5 asysty, będąc ważnym punktem drużyny, która cieszy się obecnie najlepszym bilansem w całej lidze.

70

KOMENTARZE

    • Trochę za duży. 15 też pewnie by łyknął, ale są najlepszą drużyną w lidze w tej chwili, tak jak raptors w zeszłym roku :), ale i tak życzę Bucks finału w tym roku

      Lubię to: 5