Marvin Bagley III poza grą przez około dwa tygodnie

1

Marvin Bagley III z Sacramento Kings będzie musiał przez około 1-2 tygodnie pauzować z powodu kontuzji, której nabawił się w ostatnim spotkaniu przegranym po dogrywce z Milwaukee Bucks:

19-latek zaraz po meczu został przebadany przy pomocy rezonansu magnetycznego. Badanie wykazało skręcenie lewego kolana. Absencja pierwszoroczniaka może się wydłużyć, pierwsza aktualizacja jego statusu medycznego nastąpi za około tydzień.

Dla Kings nawet krótka przerwa Bagleya to spory cios, ponieważ cały czas starają się utrzymać w walce o playoffy. Zawodnik wybrany z drugim numerem w ubiegłorocznym Drafcie wraz z trwaniem sezonu zaczął spędzać na parkiecie coraz więcej minut. Luty był dla niego najlepszym miesiącem w dotychczasowej krótkiej karierze – zaliczył 11 spotkań, w których notował średnio 17,4 punktów i 9,5 zbiórki.

Poprzedni artykułCorey Brewer w Kings do końca sezonu
Następny artykułWake-Up: Jazz wygrali w Denver. 58 punktów Hardena w comebacku Rockets. Magic w ósemce