Przerwa na Żądanie EXTRA: Przyszłość Gortata i Top Wschodu po Trade Deadline

2

Bartek Tomczak

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA!

Wspólnie z Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy przede wszystkim o sytuacji Marcina Gortata. Zaczynamy jednak od hip-hopu, a potem pojawia się… Ania Dąbrowska. Z koszykarskich tematów pojawiają się jeszcze m.in: Marc Gasol i jego przyszłość w Toronto Raptors, najlepsza pierwsza piątka w historii Grizzlies, Boston Celtics w wyścigu po mistrzostwo konferencji wschodniej.

W Plusach i Minusach wszyscy mamy za to żal do swoich ulubionych zespołów za to co zrobiły (lub nie zrobiły) w Trade Deadline. A na koniec zapowiadamy Weekend Gwiazd w Charlotte.

Rozpiska podcastu (12.02.2019)

13:00 Marcin Gortat
25:07 Marc Gasol w Toronto Raptors i All-Time skład Memphis Grizzlies
37:17 Boston Celtics w wyścigu po mistrzostwo Konferencji Wschodniej
44:48 Plusy i Minusy
1:07:00 Najbardziej czekam na… Weekend Gwiazd

26

KOMENTARZE

  1. Oglądam sporo Oklahomy i wiem jak gra Marcin Gortat i myślę, że byłby to super fit z ławki za Stevena Adamsa. Maćku, (czy masz problem z tym, że zwracam się po imieniu, mimo że się nie znamy?;)) wymieniłeś nazwisko Nerlensa Noela jako backupu dla Adamsa mówiąc przy tym, że nie potrzeba tam już centra. W mojej ocenie Noel, z całą sympatią dla niego, nie wnosi kompletnie nic. Ot z przypadku zablokuje albo dobije piłkę. Ani nie stawia dobrych zasłon, ani nie pobroni fizoli, ani się nie zastawi. Może coś pominąłem. Odniesiesz się proszę? Wiem, że jest tam kwestia podatku od luksusu, ale chyba w przypadku kontraktu Marcina nie zrobiłoby to dużej różnicy?

    Lubię to: 0