Władze ligi zbadają kontakty Bena Simmonsa i Magica Johnsona

19

Władze ligi zbadają, czy w kontaktach pomiędzy Benem Simmonsem z Philadelphia 76ers, a prezydentem do spraw operacji koszykarskich Los Angeles Lakers – Earvinem “Magicem” Johnsonem nie doszło do złamania ligowych reguł – za Adrianem Wojnarowskim z ESPN:

Magic Johnson w ostatniej rozmowie z dziennikarzami przyznał, że Simmons zwrócił się do niego w sprawie potencjalnych treningów, jakie obydwaj mogliby odbyć w nadchodzące wakacje. Generalny Menedżer Sixers – Elton Brand wyznał, że sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu i on sam był przeciwny takiemu pomysłowi, jednak jednocześnie przyznał, że nie traktował całej sprawy zbyt poważnie:

Mam świetne relacje z Benem i jego agentem Richem Paulem i oczekuję, że będzie zawodnikiem Sixers jeszcze przez długie lata. On po prostu wyraził chęć dodatkowego szkolenia pod okiem jednego z najlepszych rozgrywających w historii ligi, to wszystko. Rozmawiałem o tym z Robem Pelinką z Lakers, którego znam od dawna, ale nie zamierzamy teraz niczego planować. Skupiamy się na zaliczeniu udanej drugiej części sezonu i nie chcemy zaprzątać sobie głowy tą sprawą.

Z jednej strony cała sytuacja nie wygląda na skomplikowaną – młody zawodnik chciałby, aby uznany gracz podzielił się z nim odrobiną doświadczenia. Władze ligi patrzą jednak na sprawę nieco inaczej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że agentem Bena Simmonsa jest Rich Paul, czyli również agent LeBrona Jamesa z Lakers. Adam Silver i spółka chcą zbadać, czy Lakersi nie starają się w zawoalowany sposób nakłonić młodego rozgrywającego do gry w ich barwach.

63

KOMENTARZE

 1. I znów liga słusznie przypierdoli Lakersom i przede wszystkim LeBronowi (Giannis nie bez przyczyny dociął z przekąsem LBJ-owi o Benie “Twój chłopak”) i płacz wielki rozniesie się wśród fanów Lakers “Jak nas krzywdzą”. Ano nie krzywdzą, sami w chuja gracie. Być może faktycznie krzywdzę Lakers, ale Lebronowi należy się “płaszczak” od ligi jak psu buda. Oby im starczyło odwagi.

  Lubię to: 22
  • Proponuję poczytać raporty Ramony Shelburne o całej sprawie.
   Pelikans zwrócili się do Lakers w tej sprawie pierwsi -> Lakers powiedzieli, że spoko jak dadzą na piśmie, że nie mają nic przeciwko temu -> Pelikans więcej się nie odezwali. Elton Brand ponoć o niczym nie wiedział. Ale już dzwonił do Magica z przeprosinami odnośnie insynuacji, że to było bez wiedzy Pelikans.

   I teraz pomyśl, spróbuj, kto gra w chuja?

   Lubię to: 2
 2. Ja rozumiem że LeBron w zasadzie teraz firmuje wszystkie działania Lakers ale @krog,bez przesady.
  Za chwilę się okaże że jak ktoś w Elblągu napali śmieciami w centralnym to też będzie jego wina.
  Uwielbiam LeBrona,nie lubię Lakers ,mam więc problem nie mniejszy niż oni z niepozyskaniem AD.
  Co do Simmonsa-jakbym mógł zadzwonić do Magica i pograć z nim w kosza to bym się zesrał ze szczęścia.Może Ben ma podobnie?Może nie ma w tym żadnej lewizny?.A może jest a ja jestem naiwny?
  A kolega @Tomasz to chyba w samym środku spraw siedzi że tak dokładnie wie o co lata,do tego stopnia aby kolegów z forum imbecylami nazywać.Pozazdrościć wiedzy.

  Lubię to: 3
  • Ale mimo wszystko od przyjścia LBJ troche to wszystko dziwnie wygląda. No i postać Richa Paula, nie dziwię się NBA, że chce to zbadać, bo jak się zastanowić głębiej to te wszystkie koneksje się zbiegają w jednym miejscu, z iedna osobą :)

   Lubię to: 0
 3. …Proponuję poczytać raporty Ramony Shelburne o całej sprawie.
  Pelikans zwrócili się do Lakers w tej sprawie pierwsi -> Lakers powiedzieli, że spoko jak dadzą na piśmie, że nie mają nic przeciwko temu -> Pelikans więcej się nie odezwali. Elton Brand ponoć o niczym nie wiedział. Ale już dzwonił do Magica z przeprosinami odnośnie insynuacji, że to było bez wiedzy Pelikans.

  I teraz pomyśl, spróbuj, kto gra w chuja?…

  Zacytowałem powyższe bo nic już kurwa nie rozumiem i jestem głupi.

  Co mają Pelicans do treningów Bena i Magica?

  Lubię to: 1
  • Treningi nie mają tu nic do rzeczy. Ale jeśli liga miałaby ukarać Magica/Lakers za temporing to byłoby to oczywiście krzywdzące dla Lakers i lament kibiców byłby zrozumiały. Bo propozycja wyszła od Bena/Pelikans – teraz pewnie nikt się nie przyzna. Bez sensu, że w ogóle z tego zrobili big news.

   Lubię to: 0
   • Majki przez przypadek ale cały czas słusznie mieszasz w to Pelicans. Pelicans-Davis, ASG i ironia Gianniasa odnośnie Bena, teraz to ……. przecie, ze przypadek ?????. Bo Ramona z LA tak pisze. A liga głupia jest.

    Lubię to: 0