Danny Ainge jest przekonany co do przyszłości Kyriego Irvinga

4

Od kilkunastu dni przyszłość Kyriego Irvinga w Boston Celtics stoi pod znakiem zapytania. Zawodnik już w październiku przekonywał, że chce podpisać z Celtami nowy kontrakt w nadchodzące wakacje, ale ostatnie miesiące zweryfikowały słowa zawodnika i coraz częściej pojawiają się spekulacje mówiące o tym, że rozgrywający może zechcieć w lipcu opuścić Boston na rzecz chociażby New York Knicks.

Według Kevina O’Connora z The Ringer istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli managementowi Celtics zatrzymać swojego gwiazdora – jest nim pozyskanie w lipcu Anthony’ego Davisa. Po zakończeniu trade deadline AD cały czas pozostaje w Nowym Orleanie i teraz to Celtics wydają się według komentatorów faworytami do jego pozyskania za niecałe pięć miesięcy.

Tymczasem Generalny Menedżer Celtów Danny Ainge jest przekonany, że Kyrie zostanie w Bostonie bez względu na wszystko i w ostatniej rozmowie z mediami użył ciekawej analogii, żeby to potwierdzić:

Październikowe oświadczenie Kyriego było jak zaręczyny. Pierwszego lipca nastąpi ślub, bo z tego co wnioskuje z moich prywatnych rozmów z Kyriem, on naprawdę wierzy w nasz związek, ale jednocześnie wie, że nie możemy przyspieszyć pewnych spraw.

100

KOMENTARZE

  • Każdy z tych młodych może mieć nadzieję, że zostanie w Bostonie. Ainge nie da takiej dużej paczki jak dawali Lakers. Nie włączy do pakietu dwójki Brown, Tatum. Bez przesady. Jednego z nich jak już – pewnie Browna. I tak jak mówię, nie ma pewności kogo Danny włączy w wymianę więc atmosfera powinna być lepsza niż w LA, gdzie prawie każdy młody był włączony w trade.

   Lubię to: 3
   • Nie jestem fanem talentu Tatum’a,ale jeśli nie będzie go w ofercie to Pelicans powinni od razu odłożyć słuchawkę.Przy całym szacunku dla Brown’a,Smart’a i picków to nie jest ta wymarzona oferta dla której Demps zdecydował się odczekać do lata.Jeśli Ainge ma się tak targować to chyba bym już wolał pick Knicks’ów i DSJ

    Lubię to: 5