Wayne Ellington bliski dołączenia do Detroit Pistons

2

Wayne Ellington i Detroit Pistons są bliscy uzyskania porozumienia w sprawie kontraktu dla zawodnika – tak wynika z najnowszych doniesień Adriana Wojnarowskiego z ESPN:

Ellington przeniósł się do Phoenix Suns w ramach wymiany Tylera Johnsona i Ryana Andersona. Następnie został przez ekipę Słońc zwolniony i w najbliższych kilkudziesięciu godzinach, po opuszczeniu listy waivers będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym zespołem jako niezastrzeżony wolny agent.

Weteran ligowych parkietów dysponował prawem weta we wspomnianej wymianie, jednak zdecydował się go nie używać, wiedząc że Suns zdecydują się go zwolnić. Wielu komentatorów widziało 31-latka jako zawodnika, który może dołączyć do jednego z kontenderów, dlatego nieco zaskakiwać może decyzja o dołączeniu do ekipy Tłoków, która jedynie walczy o miejsce w fazie playoff.

Ellington rozegrał w tym sezonie 25 spotkań, 15 z nich rozpoczynając w pierwszej piątce zespołu z Miami. Zatłoczony skład Heat spowodował, że zawodnik nie miał dostępnych tylu minut, ile miał w ostatnich dwóch sezonach.

55

KOMENTARZE

  1. ⚠ Alert meczowy nie wyświetla dzisiejszych meczy w wersji mobilnej ⚠

    W sumie to tylko w weekend mi się tak dzieje. W wersji na komputer normalnie są, w mobilnej nie ma. Fix it guys :)

    Lubię to: 4