Cztery zespoły na liście życzeń Anthony’ego Davisa – jeden zaskakujący

11

Anthony Davis w lipcu 2020 roku zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem, dlatego zespoły, które chcą teraz po niego handlować muszą liczyć się z tym, że ryzykują jego utratę już za kilkanaście miesięcy.

Sam zainteresowany postanowił ułatwić pracę Generalnym Menedżerom niektórych organizacji i przedstawił swoją listę życzeń, czyli cztery drużyny do których chciałby trafić i z którymi mógłby podpisać w 2020 roku kolejny kontrakt. Adrian Wojnarowski donosi, że oprócz Los Angeles Lakers i New York Knicks, o których w kontekście Davisa mówi się od dawna, na liście AD są także, nieco zaskakująco – Milwaukee Bucks:

Shams Charania z The Athletic uzupełnia doniesienia Woja o jeszcze jedną drużynę – Los Angeles Clippers:

Tymczasem według najnowszych doniesień Los Angeles Lakers złożyli już kolejną ofertę za AD – sześciu graczy, dwa wybory w pierwszej rundzie Draftu i przejęcie kontraktu Solomona Hilla. Teraz Magic Johnson i reszta managementu ekipy z L.A. czekają na odpowiedź Pelicans.

69

KOMENTARZE

  • Bądźmy poważni. Ta oferta nawet nie stała koło tej Lakers. Middleton to niezła 2 a raczej 3 opcja (tyle że ma 28 lat), ale Snell i Maker? Pierwszy się nadaje na role playera ale drugi nie wiem czy ma sens we współczesnej NBA. Do tego picki z miejsc 26-30.

   Lubię to: 9
   • A picki Lakers to loteria 1-14? To tez po przyjściu Davisa 20-22 w tym i 26-30 w przyszłym. Picki “a nuz coś fartnie” – nic wielkiego, w zasadzie nic. Można spokojnie powiedzieć, ze przy wymianie gracza o potencjale AD wielkie nic.

    Lubię to: 2
    • Mam wrażenie że szansa że Lakers się posypią z powodu zdrowia AD lub LBJ nie jest wcale mała i wtedy ten pick może być fajny. LeBron miał w tym sezonie najdłuższa kontuzje w karierze. Kobe tez nie licząc złamania na poczatku kariery potem przez wiele lat był zdrowy, do czasu jak organizm powiedział pas. Nie twierdzę że z Jamesem tak będzie ale jednak ryzyko jakieś się pojawia.

     Lubię to: 1
     • Warte pozbycia się Davisa akurat tam? Nie sadze. Raptors, Celtics spokojnie dają lepsza ofertę. Jeśli chcą ryzykować już lepiej niech ryzykują z niezastrzezonym 1rd Knicks. Zawsze 14% szans na Ziona.

      Lubię to: 0