D’Angelo Russell zastąpi Victora Oladipo w ASG

6

Władze NBA w oficjalnym komunikacie poinformowały, że miejsce kontuzjowanego Victora Oladipo w Meczu Gwiazd zajmie D’Angelo Russell z Brooklyn Nets:

Dla drugiego numeru Draftu 2015 to pierwsze tego typu wyróżnienie w rozwijającej się karierze, ale doskonale wpisuje się w całokształt bieżącego sezonu, który jest dla Russella najlepszym od momentu pojawienia się na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata. Między innymi to dzięki jego dobrej grze ekipa z Nowego Jorku pozostaje w walce o awans do fazy playoff – obecnie zajmują szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z bilansem 28-25.

Komisarz ligi Adam Silver poinformował również, że w Meczu Gwiazd zagrają weterani ligowych parkietów Dwyane Wade oraz Dirk Nowitzki – obaj otrzymali zaproszenie w charakterze dodatkowych członków drużyn:

48

KOMENTARZE

  • Do konkursu wsadów jak najbardziej,natomiast nie oszukujmy się Dirk i Wade to top 25 gracze ever VC ciężko nawet nazwać prawdziwym franchise playerem.

   Lubię to: 8
   • A przyklejanie VC łatki “dobry dunker i niewiele więcej” jest raczej nie sprawiedliwe. Miał naprawdę długą, bogatą i ciekawą karierę i powinien byc doceniony.

    Lubię to: 9
 1. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wciskanie Dirka i Flasha do ASG jakoś tak im… umniejsza, trochę nawet ośmiesza. Z jednej strony zasłużyli na takie traktowanie, z drugiej – nie zasłużyli :)

  Lubię to: 4