K. Irving: “Zapytajcie mnie co zrobię 1. lipca”

9

Nazwisko Kyriego Irvinga pojawiało się ostatnimi czasie w kontekście wymiany Anthony’ego Davisa. Lider New Orleans Pelicans podobno nie stawia sobie Celtics jako drużyny do której chciałby dołączyć na pierwszym miejscu, między innymi właśnie z powodu osoby Kyriego, który w lato zostanie wolnym agentem.

W związku z obawami Davisa, Irving został zapytany przez Iana Begleya z ESPN o swoją wakacyjną wolną agenturę:

Zapytajcie mnie pierwszego lipca. Zamierzam zrobić to, co jest najlepsze dla mnie i dla mojej kariery. Nie jestem nic nikomu winien.

Takie słowa stoją w sprzeczności z tym, co Kyrie mówił w październiku. Rozgrywający przekonywał wtedy, że planuje pozostać w Bostonie na dłużej i tym samym uspokoił sympatyków Celtics, którzy obawiali się, że Uncle Drew może zostawić ich na rzecz chociażby New York Knicks. Teraz te obawy wracają, tym bardziej, że w ostatnich tygodniach doniesienia o rozterkach Kyriego dochodziły z kilku niezależnych źróeł

78

KOMENTARZE

  • Wiesz o tym, że ta wypowiedź jest wycięta z kontekstu?
   Nie ma jak zirytować kolesia kolejnymi pytaniami o to gdzie będzie grał, odpowiada że MEDIOM “I don’t owe anyone shit”, i na koniec puścić spin i zrobić dokładnie to co go zirytowało na pierwszym miejscu…

   Lubię to: 0
 1. Cykl życia Kyriego:
  1. Ziemia jest płaska! – kurde jednak nie xD
  2. Nie chcę grać z LeBronem, chcę być liderem! – kurde LeBron, śmieszna sprawa xD
  3. Chcę zostać w Bostonie na dłużej! – no dobra, jednak niekoniecznie xD

  Jak tego człowieka brać poważnie?

  Lubię to: 13
  • A jak brać media na poważnie?
   ad2. Przeprosił LeBrona za to że zachowywał się jak gówniarz gdy miał 22 lata – media: Kyrie przeprasza LBJ że odszedł, CHCE DO NIEGO WRÓCIĆ?!
   ad3. Media po raz kolejny spekulują gdzie chce grać, na kolejne pytania gdzie podpisze kontrakt odpowiada: “I’ve spent the last 8 years trying to do what everybody else wanted me to do in terms of making my decisions and trying to validate thru the media, thru other personnel, managers and I don’t owe anybody sh*t.”
   Co robią media? Szybki spin: Na pytanie czy podpisze kontrakt z Bostonem, Kyrie odpowiada “I don’t owe anybody sh*t”…

   Lubię to: 1