Markelle Fultz wrócił do Philly, kontynuuje rehabilitację

1

Markelle Fultz wrócił do Filadelfii i razem z drużyną Sixers będzie kontynuował swoją rehabilitację – tak wynika z najnowszych doniesień Adriana Wojnarowskiego z ESPN:

Na początku grudnia u Markelle’a Fultza zdiagnozowano zespół górnego otworu klatki piersiowej, który powoduje ograniczenie zakresu ruchu ramienia oraz osłabienie siły mięśniowej ręki, wpływające na jego formę rzutową. Przewidywany czas rehabilitacji ustalono na 3-6 tygodni, ale na razie nie ma żadnych informacji na temat tego, kiedy rozgrywający będzie mógł wrócić do gry – nie ma nawet pewności, że nastąpi to w tym sezonie.

Fultz od momentu postawienia diagnozy przebywał w Los Angeles pod opieką lekarzy specjalistów. Najnowsze obserwacje poczynione również przez przebywających w LA lekarzy 76ers wskazują na to, że zawodnik odnotował progres w rehabilitacji.

W trakcie trwania rehabilitacji Fultza pojawiały się doniesienia o tym, że ekipa z Filadelfii może zdecydować się jego wymianę, ale Sixers oczekiwali za niego mocnego picku w Drafcie i od kilku tygodni nie ma żadnych nowych wieści w tej sprawie.

36

KOMENTARZE