Trzecie wyniki głosowania do All-Star Game

2

Kolejna porcja zaktualizowanych wyników głosowania kibiców do zbliżającego się wielkimi krokami All-Star Game w Charlotte. W głosowaniu prowadzi LeBron James, a za jego plecami jak na razie plasują się Giannis Antetokounmpo i Luka Doncić:

Gdyby głosowanie zostało w tym momencie wstrzymane, to dla kibiców starterami w drużynach Meczu Gwiazd zostaliby: LeBron James, Luka Doncić, Paul George, Stephen Curry i Derrick Rose z Zachodu oraz Giannis Antetokounmpo, Kawhi Leonard, Joel Embiid, Kyrie Irving i Dwyane ze Wschodu. Głosować można jednak do 21 stycznia, a oprócz głosów kibiców znaczenie mają również głosy przedstawicieli mediów oraz samych zawodników. Zwycięzcy z poszczególnych Konferencji zostaną mianowani kapitanami drużyn i w transmitowanym przez telewizję drafcie będą kompletować swoje drużyny już siódmego lutego:

41

KOMENTARZE

  1. Spojrzałem sobie z ciekawości na teoretyczną 12-kę z konferencji i mam problem z skrzydłowymi na wschodzie. Pewniaki to Giannis, Embidd, Leonard, Butler, czyli 4. Kto jeszcze? Dla mnie pewniak Griffin. Zostają trzy miejsca i nie widzę kandydatów, którzy moim zdaniem zasługują. Tatum, Turner (Pacers), Sabonis, Drummond, Siakam, Lopez, Middelton nie do końca widzę ich jako “All-star” w tym sezonie. Ciężko naprawdę znaleźć jeszcze 3.

    Lubię to: 1