Cavaliers zwalniają McCaw, podpisują Payne’a

3

Tylko trzy mecze potrwała przygoda Patricka McCaw z Cleveland Cavaliers – Kawalerzyści rozwiązali kontrakt z guardem wczoraj wieczorem:

McCaw podpisał niegwarantowaną dwuletnią umowę o wartości 6 milionów dolarów na początku roku – był zastrzeżonym wolnym agentem, ale Golden State Warriors zdecydowali się nie wyrównywać oferty Cavaliers. RFA pozostawał przez blisko pół roku, po tym jak odrzucił od Dubs ofertę kwalifikacyjną o wartości 1,7 miliona dolarów. Nie przyjął od nich również propozycji dwuletniej umowy za 5,2 miliona dolarów.

McCaw znajduje się teraz na liście waivers, po jej opuszczeniu będzie mógł podpisać kontrakt z dowolną drużyną jako niezastrzeżony wolny agent – według Marka Mediny z The San Jose Mercury News zainteresowanie guardem przejawiają cztery drużyny.

W miejsce McCaw Cavaliers postanowili w ramach 10-dniowej umowy podpisać rozgrywającego Camerona Payne’a:

Payne został zwolniony przez Chicago Bulls kilka dni temu. W tym sezonie zdążył rozegrać dla chicagowskich Byków 31 spotkań, występując w nich średnio 17 minut na mecz – w tymczasie notował po 5,7 punktu i 2,7 asysty.

61

KOMENTARZE

 1. Nie podpisać przedłużenia z GSW tylko po to, żeby zostać zwolnionym kosztem takiego paprocha jak Payne to coś, co potrafiłoby spierdolić każdemu 2019 rok, już od startu.

  Lubię to: 25
 2. Cos takie znalazlem na forum fantasy
  W teorii Cavs moga stracic 1st R pick w tym sezonie, jesli liga podejmie dzialania
  (a) Upon a finding of a violation of Section 1 above by the System Arbitrator, but only following the conclusion of any appeal to the Appeals Panel, the Commissioner shall be authorized to:

  (i) impose a fine of up to $3,000,000 (50% of which shall be payable to the NBA, and 50% of which shall be payable to the NBPA-Selected Charitable Organization (as defined in Article VI, Section 6(a))) on any Team found to have committed such violation for the first time;

  (iii) direct the forfeiture of one First Round Draft Pick

  Lubię to: 0