Flesz: Houston nie mają szans bez Point Goda

10

Ostatniej nocy w Miami (16-15) Houston Rockets zaprezentowali duch podrażnionego bengalskiego tygrysa, w trzecim meczu w ciągu czterech dni, w dodatku back-2-backu, wracając z 77-88 na starcie czwartej kwarty, do rzutu za trzy Erica Gordona na zwycięstwo na dwie sekundy przed końcem meczu.

Ale całą drugą połowę grali już bez Chrisa Paula, Hall-of-Famera, stronę B LeBrona Jamesa w manowaniu pozycji point-everything w ostatniej dekadzie, bez klasyka którego potężny regres, z tych wszystkich przeróżnych dotychczas powodów, wyłania się po dziesięciu tygodniach sezonu jako powód nr 1 rozczarowującej jesieni drużyny, która w maju była o jedną połowę od strącenia być może najlepszego zbioru talentów w historii ligi.

Poprzedni artykułNew York Knicks zainteresowani Jabarim Parkerem
Następny artykułWake-Up: Kontuzja Paula. Koniec serii 5 zwycięstw Rockets i 4 porażek Clippers