Chicago Bulls handlują Jabarim Parkerem

3

Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że Jabari Parker całkiem wypadł z rotacji Chicago Bulls, a już kilkadziesiąt godzin później mamy kolejne doniesienia w tej sprawie. K.C. Johnson z Chicago Tribune donosi na swoim Twitterze, że Bulls są w trakcie rozmów z innymi drużynami na temat przehandlowania Parkera:

Parker został zawodnikiem chcagowskich Byków w tegoroczne wakacje, podpisał z nimi dwuletnią umowę o wartości 40 milionów dolarów – drugi rok jest opcją drużyny.

Bulls najwyraźniej bardzo szybko pożałowali wydanych na skrzydłowego pieniędzy. Drugi numer Draftu 2014 od zawsze był kłopotem w obronie, ale swoje braki potrafił nadrobić ofensywą. Niestety dla niego w tym sezonie z jego zaangażowaniem w obronie jest jeszcze gorzej, a w ataku również nie potrafi sprostać zadaniu – jego skuteczność rzutów za trzy punkty wynosi fatalne 29%.

104

KOMENTARZE

  1. Rece opadaja. A mial oferte od Bucks 54 mln za 3 lata i to jeszcze jak byl kontuzjowany i odrzucil. Szkoda bo uwazam ze mimo defensywnych brakow mial zawsze potencjal do bycia elitarnym strzelcem a takich Bucks potrzebuja do Giannisa

    Lubię to: 3