New York Knicks ostrzą zęby na Johna Walla

11

Jeżeli John Wall z Washington Wizards faktycznie będzie dostępny w rozmowach transferowych , to New York Knicks już teraz szykują się, aby przekonać Czarodziejów do propozycji wymiany – tak wynika z raportów Marca Bermana z The New York Post:

Według Bermana, Knicks mają być ponoć bardzo optymistycznie nastawieni do pomysłu połączenia Walla z Kristapsem Porzingisem. W ramach trójstronnej wymiany mieliby za niego zaproponować Franka Ntilikinę, Damyean’a Dotsona, Courtney’a Lee oraz pierwszorundowy i drugorundowy wybór w Drafcie 2020.

Pozyskanie gwiazdy w postaci Walla miałoby pomóc Knicks w przekonaniu Porzingisa do pozostania w Nowym Jorku podczas jego przyszłorocznej wolnej agentury.

Awantura w szatni Washington Wizards ucichła nieco na przestrzeni kilkunastu dni, jednak przecież jeszcze niedawno pojawiały się doniesienia, że do wyjęcia z Waszyngtonu są zarówno Wall jak i Bradley Beal. Wizards woleliby zatrzymać w swoim składzie będącego na lepszym kontrakcie Beala, dlatego potencjalna oferta z Knicks mogłaby okazać się dla nich propozycją wartą rozpatrzenia.

44

KOMENTARZE

 1. Knicks chyba nie wyobrażają sobie funkcjonowania drużyny bez lidera z przerośniętym ego i typowej “drama queen”.Lata doświadczeń z Carmelo a wcześniej Marburym widocznie nic nie znaczyły, będą próbować do skutku.

  Lubię to: 12
 2. WAS byliby durni, gdyby nie skorzystali z jakiejkolwiek oferty pozbycia się Walla… żeby tylko kontrakty się zgadzały. Oh, wait przecież są durni.
  Ale gdyby nawet, to rzepka nie rozpaczaj – gdy Jasio kaleczy w NYK, to Antoś impresję pyk.

  Lubię to: 3
 3. Taaaak! Oby Wizz się udał ten deal :D A jak jeszcze picki dostaną to coś powyżej wszelkich oczekiwań. Jeszcze uwierzę w management Wizards. Oczywiście NYK załadują się w koszmarny kontrakt przeciętnego grajka, ale to już nie mój problem :P

  Lubię to: 1