Phoenix Suns zainteresowani Markellem Fultzem

2

Według raportów Keitha Pompey’a z The Philadelphia Inquirer, Phoenix Suns wyrażają zainteresowanie sytuacją Markelle’a Fultza. Do tej pory jedynymi zainteresowanymi byli Cleveland Cavaliers, jednak po wytransferowaniu Kyle’a Korvera do Utah Jazz Kawalerszyści na razie nie szykują się do kolejnych wymian.

Suns szukają głębi na pozycji rozgrywającego, choć od początku sezonu coraz większą rolę na jedynce przejmuje Devin Booker – wczoraj Słońca zwolniły swojego podstawowego point guarda Isaiaha Canaana. Fultz może być dla nich rozwiązaniem, ale jak przekonuje Pompey – organizacja z Arizony chce wiedzieć na czym polegają kłopoty zawodnika z barkiem i nadgarstkiem. Czy są to tylko urazy, czy też w grę wchodzą problemy psychiczne.

Według dziennikarza, jeżeli Suns faktycznie chcieliby pozyskać Fultza, to Sixers najpewniej zażądaliby w wymianie Trevora Arizę, który swoim doświadczeniem mógłby pomóc drużynie Bretta Browna w walce zwycięstwo w Konferencji Wschodniej.

59

KOMENTARZE

  1. I to jest to co powinni zrobic low risk high reward transfer. Ariza i tak malo sie przyda, oddac wiecej czasu dla Bridgesa, Action Jacksona. Dolozyc im pick Mil, i w ramach rozliczenia moze Muscale dobrac.

    Lubię to: 5