Sixers mogą rozważać przehandlowanie Markelle’a Fultza

5

Według doniesień Keitha Pompeya z Philadelphia Inquirer, rozgrywający Markelle Fultz nie znajduje się już w “długofalowych planach” Philadelphii 76ers. Przygoda ubiegłorocznego numeru jeden w Drafcie może szybko dobiec końca w Filadelfii, ponieważ według ligowych źródeł dziennikarza – Sixers coraz mocniej składają się ku szukaniu wymiany dla swojego zawodnika:

Kilka dni temu na jaw wyszły kolejne problemy zdrowotne Fultza, teraz oprócz kłopotów z barkiem pojawia się również uraz nadgarstka, który rzekomo także ma negatywny wpływ na formę rzutową rozgrywającego.

Fultz za namową swojego agenta ma spotkać się z lekarzem specjalistą, aby przebadać i dokładnie omówić kwestię urazów – do tego czasu pozostaje poza składem Sixers, nie biorąc udziału w treningach. Pompey donosi na Twitterze, że zaplanowane w Nowym Jorku spotkanie ma się odbyć już jutro:

Dziennikarze The Athletic w jednym ze swoich ostatnich tekstów informowali o tym, że Fultz “preferowałby nowy start w innym zespole” – według ich źródeł z otoczenia zawodnika. Później jednak osoby z obozu byłej gwiazdy Washington Huskies zdementowały te doniesienia.

41

KOMENTARZE

 1. Fultz powinien trafić do Spurs, gdzie pod okiem Chipa Engellanda dalej pracowałby nam swoim rzutem, tak się również składa, że SAS potrzebują rozgrywającego.
  Nie mają może zbyt wiele assetów, by dokonać takiej wymiany, ale wartość Fultza też w tej chwili nie jest duża, więc może jakiś młody Spur (Bertans/Forbes) plus pick by wystarczył.

  Lubię to: 9
  • Miał pecha i trafił do patologicznej organizacji która ma ogromny problem z menedżerowaniem powrotami swoich graczy po kontuzjach.
   W tej chwili to nawet Holger Geschwindner by mu nie pomógł.
   To dobry gracz jest, ale w tym momencie chłopak musi się przede wszystkim do końca wyleczyć, a nie myśleć o treningu i grze.

   Lubię to: 11
 2. Phila kolejnego zawodnika niszczy. “Nowy start” przydałby się tej organizacji, od środka. Może wtedy inaczej wyglądałyby kariery niektórych zawodników. A na chwilę obecną niech Fultz robi wszystko, by stamtąd uciekać. Colangelo nie ma, więc może nie będą trzymać go tak długo aż już całkiem ratunku dla niego nie będzie.

  Lubię to: 1