Dwight oskarżany przez geja o napastowanie i prześladowanie

29
fot. twitter.com/MasinElije

Sprawa jest delikatna i tak bardzo “2018”. To dlatego Dwight Howard od rana trenduje na Twitterze jak szalony. Ale spróbujmy… Bardzo proszę o zachowanie elementarnej kultury w komentarzach.

W tweecie autorstwa Masin Elijè, opublikowanym w nocy, który o dziesiątej rano dobił już do 30 tysięcy polubień, Howard oskarżany jest o napastowanie i prześladowanie Elijè.

Elijè, co sam przyznaje, “jest gejem z długimi włosami”.

Howard nie chciał, aby wyszło na jaw, że uczestniczy w orgiach z gejami i osobami o odmiennej tożsamości płciowej niż ta, która wynika z ich płci (transgender). Dlatego on i jego obóz zaczęli grozić Elijè.

W skrócie: Dwight spotkał Elijè. Tydzień później odezwał się do niego, Elijè bujnął się w Howardzie, ale w tym samym czasie Dwight zaczął spotykać się z kimś innym.

Kiedy Elijè dowiedział się o tym, zagroził, że poda do publicznej informacji to, że Howard uczestniczył w orgiach seksualnych z osobami tej samej płci i osobami transgender. Nie zgodził się też podpisać tzw umowy poufności, czyli kontraktu, w którym w zamian za pieniądze (od Dwighta) nie upubliczni tych informacji.

Wtedy Howard i jego obóz zaczęli Elijè grozić. Pośród tych gróźb znalazły się nawet te śmiertelne.

Elijè publikuje na swoim Twitterze nagrania z poczty głosowej i prywatną wymianę informacji z Howardem, aby tego dowieść.

Publikuje też zdjęcia osób transgender, z którymi miał spać Howard i pisze o “transgender sex parties”, w których miał uczestniczyć.

Elijè napisał na Twitterze, że już skontaktował się z policją.

Dwight opuścił trzy ostatnie mecze Washington Wizards z powodu dokuczającego mu od dwóch miesięcy bólu mięśni pośladków i dolnych partii pleców.

141

KOMENTARZE

 1. “Kiedy Elijè dowiedział się o tym, zagroził, że poda do publicznej informacji to, że Howard uczestniczył w orgiach seksualnych z osobami tej samej płci i osobami transgender.”
  Co za …kawał gnoja.
  I teraz liczy na współczucie , mimo, że sam/sama wywołał/-a całą awanturę?

  Niemniej – zachowanie Howarda i jego otoczenia prawdopodobnie kończy jego przygodę w lidze.

  Lubię to: 7
 2. Współczuję mu trochę. Może gość wyrwał niechcący faceta, tylko się pocałowali, a ten się zakochał i groził mu, że powie o orgiach i innych rzeczach mimo, że ich nie było. I teraz rozpowiada o tym. Przynajmniej mam nadzieje, że nie miały miejsca takie rzeczy i ten cały Elije czy jak mu tam robi szum wokół siebie, żeby sprzedać książkę. Oby!
  Choć jeśli rzeczywiście brał w tym udział to będzie ciekawie haha jeszcze Adam Silver niech dołączy to w ogóle będzie BANG :D

  Ale współczuję gościowi teraz, ma przewalone. Takie rzeczy wyszły na wierzch lub być może ktoś chce się wzbogacić jego kosztem… oj…
  A z tego co widziałem na twitterze to nic nie wynika z instagramowej rozmowy Dwighta z tym kolesiem, nie przyznał się. Dlatego wygląda to jak szukanie sensacji.

  Lubię to: 3
  • Jest już temat na Reddicie gdzie użytkownik twierdzi, że wszystkie oskarżenia to fake zrobiony po to żeby wypromować książkę autora (podobno już raz była taka sytuacja z tym samym człowiekiem). Jeśli to prawda, że to wszystko jest ustawione, to autor oskarżeń powinien trafić za kratki. Dwight nie jest święty, ale teraz może mu się obrywać za coś co zostało całkiem zmyślone.

   Lubię to: 2