Kilka drużyn przygląda się sytuacji Wizards

0

Według Chrisa Mannixa ze Sports Illustrated już w tym momencie kilka ligowych zespołów przygląda się sytuacji fatalnie spisujących się Washington Wizards i trzyma rękę na pulsie w kwestii dostępności zawodników ze składu Czarodziejów:

Dziennikarz zaznacza, że nie chodzi tutaj o żaden blockbuster move w stylu wymiany Johna Walla czy Bradleya Beala, a raczej pozyskanie graczy drugiego planu: Jeffa Greena, Markieffa Morrisa czy Kelly’ego Oubre. Każdy z tej trójki będzie w najbliższe wakacje wolnym agentem, tylko Oubre będzie szukał nowej umowy w ramach zastrzeżonej wolnej agentury.

Wizards rozpoczęli sezon 3-9 i jak na razie wyglądają jak jedno z największych rozczarowań początku rozgrywek. Najbliższe trzy spotkania Czarodzieje rozegrają jednak na własnym parkiecie przeciwko słabszym ekipom, dlatego istnieje szansa, że była drużyna Marcina Gortata będzie w stanie wrócić na właściwy tor i przybliżyć się do poziomu 50% zwycięstw. Jeżeli tak się nie stanie, Wizards na pewno będą bardziej chętni, aby przedyskutować opcje wymiany z innymi zespołami.

65