Dan Majerle – Grzmot w dolinie słońca

3
barstoolssports.com

Tytuł rodem z klasycznego westernu klasy B nieprzypadkowy, bo akcja rozgrywa się w pustynnych klimatach. Nie zabraknie strzałów z dystansu, dynamicznej akcji oraz podobno pięknych kobiet gdzieś tam w dalekim tle. To wcale nie zapowiedź kolejnej części “Red Dead Redemption”, a historia Dana Majerle w pigułce.

Listopad to dobry miesiąc, aby przenieść się, chociaż myślami, w jakieś odległe ciepłe miejsce. A skoro jesteśmy przy tematyce NBA to ze świecą szukać gorętszej lokalizacji niż metropolia pośrodku pustyni w Arizonie, gdzie temperatura o tej porze roku regularnie przekracza 30 stopni Celcjusza. Ze wszystkich mniej lub bardziej trafionych nazw drużyn w lidze akurat Suns pasuje do swojego miasta jak ulał. Jeżeli nie posiadasz tam klimatyzacji w domu i w samochodzie, możesz śmiało mówić o życiowej porażce.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułZhaire Smith z Sixers nie zadebiutuje w tym sezonie
Następny artykułKevin Love wzbudza zainteresowanie wśród ligowych zespołów

3 KOMENTARZE