Timberwolves nie są zachwyceni ofertą wymiany od Rockets

7

Wedłg najnowszych doniesień Shamsa Charanii z The Athletic, Minnesota Timberwolves nie są zbyt optymistycznie nastawieni do oferty wymiany, którą wczoraj przedstawili Houston Rockets:

Sharania posiłkując się swoimi ligowymi źródłami donosi, że Rockets w zamian za Jimmy’ego Butlera zaoferowali cztery pierwszorundowe wybory w Drafcie oraz Brandona Knighta i Marquese’a Chrissa – obaj zawodnicy będą dostępni w wymianie dopiero w najbliższy czwartek, 1 listopada. Wtedy minie okres dwóch miesięcy od kiedy zostali wytransferowani z Phoenix Suns.

Według doniesień dziennikarza Wolves cały czas mają nadzieję na wznowienie negocjacji  z Miami Heat bądź z Philadelphia 76ers, którzy będą w stanie zaoferować za Butlera więcej assetów potrzebnych do korzystnego rozegrania bieżącego sezonu.

82

KOMENTARZE

 1. Powinni brać, z 4 wyborami w drafcie można naprawdę wiele zrobić, również w krótkiej perspektywie. Pozbyć się Dienga, zrobić inną wymianę po kogoś pozytecznego, itd. Gwiazdy za Butlera przecież nie dostaną.

  Lubię to: 5
 2. Jak teraz sie nie dogadaja to przed trade deadline pojdzie za paczke fajek.

  Jesli GM Wilkow ma mozg, to pewnie klasycznie kreci nosem mimo swietnej oferty zeby sprawdzic determinacje drugiej strony.

  Przeciez 4 picki za rok kontraktu totalnie niezadowolonego zawodnika to bajka.

  Lubię to: 6
 3. Thibs już dawno powinien stracić pracę, przecież ten zespół przez to że Butler nadal tam gra spisuje się dużo gorzej. Atmosfera jest gęsta że można kroić nożem. 4 picki to i tak moim zdaniem za dużo za rok Jimmiego.

  Lubię to: 1