Typy na sezon 2018/19: Orlando Magic

4
fot. newspix.pl

Sezon 2017/18: 25-57
Trener: Steve Clifford (od sezonu 2018/19)

Przyszli: Mohamed Bamba (#6 draftu), Jarell Martin (wymiana z Grizzlies), Timofiej Mozgow (wymiana z Hornets), Jerian Grant (wymiana z Bulls), Melvin Frazier (#35 draftu), Troy Caupain (G.S.A Udine), Amile Jefferson (Iowa Wolves)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (674): Na pięciu napadło dziesięciu
Następny artykułKajzerek: Czy Jordan jest dobrym właścicielem?

4 KOMENTARZE

  1. Imo Magic są o wymianę Vucevica na ponadprzeciętnego PG od walki o po na tym wschodzie. Szkoda, że Schroeder nie jest już na trade blocku, bo może to był ten ruch. Ogólnie jestem trochę w szoku, bo przez ostatnie kilka lat bardziej mi się na widok ORL cofało niż czułem ekscytację, tak teraz po stronie czerwonych flag widzę głównie zdrowie Clifforda i log jam pod koszem. A Issac ma miejsce w mym sercu jako najgorętsza karykatura koszykarza, szczególnie po KGesque zaprzeczeniu, że ma 7 stóp

    Lubię to: 1
    • Schroeder raczej nie jest fitem do lekko drewnianych ale bardzo atletycznych skrzydłowo centrów.Potrzeba kogoś kto ich będzie dokarmiał i póki co nie widzę nikogo na horyzoncie a w drafcie z tego co wiem tym razem na PG bieda.

      Lubię to: 0