Między Rondem a Palmą (673): Ole Ole Janko

6
autor: Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie piątek, na dzikich ulicach miast. Molestowanie seksualne w Dallas, szowinizm, protesty, pachnące taksówki, ale przede wszystkim czy można zjeść gar śmietany i wylizać go do czysta?

zNYK nie handlowałby po Jimmy’ego Butlera, ale czy New York Knicks powinni? Co myśli teraz dziewczyna, która podzieliła Butlera i Townsa?

Który gracz nie kocha koszykówki, dlaczego gwiazdy nie chcą grać z LeBronem Jamesem i czy Markelle Fultz skończy jako bust?

[wpdm_file id=673] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy na sezon 2018/19: Toronto Raptors
Następny artykułDniówka: Pierwsze Media Day. Zakończone dochodzenie w sprawie Mavs

6 KOMENTARZE

  1. Myślę, że Kyrie Irving w swoim contract season, będąc w pełni wyleczony (od pierwszego meczu bez limitu minut), z dobrze przepracowanym pre-seasonem, może w końcu pokazać poziom gracza z top5, a na pewno top10. To clutch gracz, który stanowi zagrożenie ofensywne w każdym miejscu parkietu.

    Lubię to: 2
  2. Prawdopodobnie użytkownik Roo użył pod ostatnią Palmą dwóch komentarzy, a nie jednego, bo pisał na bieżąco, w trakcie odsłuchu, tak bym zgadywał.
    Często mi się zdarza mieć gwałtowny przypływ chęci napisania uwagi jednak często jestem w drodze/robię też coś innego, a gdy już odsłucham do końca to nie pamiętam o co chodziło, tudzież chęć przemija gdyż temat wydaje się zbyt błahy. Jak teraz, ale nie po to tyle napisałem by teraz kasować…

    Lubię to: 9