KAT uzależnia podpisanie przedłużenia od przyszłości Butlera

5

Jimmy Butler spotka się dzisiaj jutro z Tomem Thibodeau i Generalnym Menedżerem Minnesota Timberwolves, aby omówić swoją dalszą przyszłość w organizacji. Interesujące doniesienia w tej sprawie przekazał w ostatnim wystąpieniu dla platformy Stadium Shams Charania z The Athletic. Według Shamsa nie tylko fani Timberwolves czekają z niecierpliwością na wyniki rozmowy Butlera. Jeszcze bardziej zainteresowany całą sytuacją jest Karl-Anthony Towns, który według doniesień nie podpisze swojego przedłużenia debiutanckiego kontraktu do momentu, kiedy nie wyjaśni się przyszłość Butlera:

Biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie rodzący się na linii KAT – Butler konflikt jest domniemaną przyczyną rozmowy tego drugiego z trenerem i Menedżerem, można przypuszczać, że Towns życzyłby sobie, aby Butler ostatecznie przeniósł się z Minnesoty w inne miejsce.

Charania zaznaczył, że jeżeli dojdzie do sytuacji, w której organizacja będzie musiała wybierać pomiędzy dwójką zawodników, to bez wątpliwości pozostaną przy Townsie. KAT na podpisanie przedłużenia ma czas do połowy października.

Poprzedni artykułPatrick Beverley na celowniku Phoenix Suns
Następny artykułCeltics zainteresowani Jamalem Crawfordem

5 KOMENTARZE

  1. to jest farsa… mieć takiego zawodnika (Jimmy) i zamiast z nim stworzyć coś fajnego to wszystko się sypie. Przecież KAT z Wigginsem nie zrobią tego samego,co w zeszłym sezonie, bez Butlera.

    Lubię to: 6
  2. Jak dobry rzeczywiście jest Jimmy?

    Mój obraz: świetna druga opcja w contenderze + świetny obrońca.

    Ale nie widzę drużyny, którą podnióśłby od razu do rangi contedera (PHI?) – BOS i HOU traktuje jak contenderów już teraz.

    Lubię to: 0