Butler będzie rozmawiał o swojej przyszłości w Wolves

0

Ciężka atmosfera w ekipie z Minnesoty. Jon Krawczynski z The Athletic donosi na swoim Twitterze, że Jimmy Butler na początku przyszłego tygodnia spotka się z trenerem Tomem Thibodeau i Generalnym Menedżerem Scottem Laydenem, aby szczerze przedyskutować swoją przyszłość w organizacji:

Według doniesień Krawczynskiego i jego kolegi z The Athletic Shamsa Charanii, Butler poważnie zastanawia się nad sensem dalszego kontynuowania swojej kariery w Wolves:

Timberwolves pozyskali Butlera w ramach zeszłorocnej wymiany z Chicago Bulls. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy do przestrzeni publicznej zaczęły przebijać się głosy, że zawodnik nie jest zadowolony z gry w trykocie Wolves, a jego największym problemem okazują się być koledzy z drużyny, którzy według Butlera nie przykładają się do treningów i generalnie mają problem z etyką pracy.

Butler może zrezygnować ze swojej opcji zawodnika na sezon 2019/20, aby zostać niezastrzeżonym wolnym agentem i pod koniec sierpnia pojawiły się plotki, że może być otwarty na pomysł połączenia swoich sił z LeBronem Jamesem w Los Angeles Lakers.

Nie tak dawno guard odrzucił propozycję czteroletniego przedłużenia kontraktu z ekipą z Minnesoty, a jego niezadowolenie z aktualnej sytuacji i fakt, że Wolves mogą stracić go w przyszłe wakacje, może zmusić zespół do szukania rozwiązania w postaci wymiany.

51