Między Rondem a Palmą (667): Potworny miecz

13
autor: Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie wybitny no-news day – hitem jest Vujacić – ale i z tym sobie poradziliśmy.

Mamy nowe informacje dla graczy fantasy w naszych ligach „Szóstego Gracza” oraz debiut potencjalnie elektrycznego cyklu #BobcatsTalk

Rozmawiamy oczywiście o wczorajszym męczu dwóch godnych siebie rywali, czyli Polski i Irlandii, o podobieństwach między nami i zwrotach. A żeby poprawić sobie humor, sprawdzamy jeszcze większe klęski, do których wczoraj doszło na boiskach świata.

Z okazji 17-letniej rocznicy „9/11” mówimy o wątpliwościach i teoriach spiskowych narosłych wokół ataku na World Trade Center. Analizujemy też tweety Jonathana Isaaca o wstrzemięźliwości seksualnej.

[wpdm_file id=665]

Poprzedni artykułPrzed sezonem 2018/19: Drugi gwiazdor Bucks…
Następny artykułPrzed sezonem 2018/19: Suns kolejny rok spędzą na dnie NBA?

13 KOMENTARZE

  • Wydaje mi się, że mogę z czystym sumieniem to powiedzieć ? pamiętam jeszcze, że pierwsze odcinki były nie w osobnym wpisie, tylko pod fleszem i nie było do końca wiadomo, czy Palma będzie czy nie (w sumie teraz też nie wiadomo), ale wtedy trzeba było otworzyć wpis i sprawdzić samemu czy Palma jest czy nie. No chyba, że w tytule flesza było to zaznaczane, ale z tego co pamietam, to raczej nie, choć mogę się turaj mylić ?
   Ja z kolei zadam inne pytanie – jak słuchacie Palmy to co najlepiej w tym czasie lubicie robić? No chyba, że siadacie przed monitorem i leci w tle. Mi najlepiej z Palmą się biega. Nie raz zdarzało mi się, że jak Palmy nie było to przekładałem bieganie na kolejny dzień ? Także im więcej Palmy, tym forma lepsza i brzuch nie rośnie ?

   Lubię to: 2
 1. Abstrahując od wszelkich aspektów wyznawania miłości, tej która jest i tej która istnieje tylko w naszej jaźni, domniemuję i wyznaję, jak robiłem to wcześniej – kocham słyszeć Was głos

  Lubię to: 2