Wake-Up: LeBron wreszcie skomentował swoje przejście do Lakers


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 31 lipca 2018
fot. ESPN

fot. ESPN

Pierwszego lipca LeBron James ogłosił decyzję o przejściu do Los Angeles Lakers krótką informacją przekazaną przez swoją agencję, potem było zdjęcie z momentu podpisania kontraktu i nic więcej. Nie było oficjalnego przywitania Króla w LA, żadnej konferencji prasowej, wywiadu, ani nawet wideo na jego platformie Uninterrupted, w którym skomentowałby swoją decyzję. Aż do teraz. Długo kazał nam czekać, ale wczoraj LeBron wreszcie przemówił, spotykając się z dziennikarzami przy okazji otwarcia swojej szkoły w Akron.

I Promise School stworzona przez LeBron James Family Foundation to publiczna szkoła podstawowa dla zagrożonych dzieci z rodzinnego miasta Jamesa. Będzie otwarta dłużej niż normalne szkoły, uczniowie będą mieli zapewnione posiłki, a nauczyciele mają zapewnić im poczucie wsparcia nie tylko jeśli chodzi o samą naukę. Również rodzice mają być objęci programem pomocy. Początkowo naukę w szkolę rozpocznie 240 dzieci z trzeciej i czwartej klasy. Dla Jamesa właśnie ten okres życia był szczególnie trudny, ponieważ będąc w czwartej klasie opuścił 80 dni w szkole (ze 180), kiedy co chwilę przenosił się ze swoją mamą, nie mając stałego miejsca zamieszkania. W kolejnym roku dostał wsparcie i już nie opuścił żadnego dnia w szkole.

LeBron podkreśla, że otwarcie szkoły to jego największe i najbardziej znaczące osiągnięcie, natomiast Akron zawsze będzie jego domem.

“No matter if I’m playing in Los Angeles or not, Akron, Ohio is always home for me.”

Teraz jednak zdecydowaną większość czasu będzie spędzał w Los Angeles.

Podobno decyzja nie była wcale taka oczywista i poważnie przemyślał wszystkie inne opcje.

“Po sezonie dokładnie przeanalizowałem wszystkie zalety i wady wielu różnych drużyn, włączając w to Cleveland, Filadelfię, Houston i Los Angeles. Więc to nie było tak szybko, jak mogłoby się wydawać.”

To samo mówił w rozmowie z Rachel Nichols. Ostatecznie wybrał dołączenie do historycznej organizacji i podjęcie wyzwania przywrócenia ich na szczyt.

“Lubię wyzwanie aby pomóc drużynie dotrzeć do miejsc, w których nie byli przez dłuższy czas. Lakers oczywiście nie zrobili playoffów przez kilka lat, ale Lakers to organizacja i historyczny klub stojący w jednym rzędzie z innymi wspaniałymi drużynami. Możesz spojrzeć na Cowboys i możesz spojrzeć na Patriots, albo na Manchester United, Boston Celtics – to są historyczne kluby. Myślę, że bycie częścią tego to nie tylko wspaniały ruch dla mnie, ale dla mojej rodziny, ale i generalnie dla historii koszykówki.”

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

65

Komentarze

  1. rml

    31 lipca 2018 o 07:38

    Mi wolna agentura na Szóstym Graczu co roku wypada na początku lipca i co roku podpisuje roczne przedłużenie za minimum dla weterana (tzn. za kod rabatowy dla przedłużających ;) ). Nie wyobrażam sobie nie mieć dostępu do 6G przez całe kilka miesięcy.

    Z ciekawości, czy dużo ludzi zostawia Was na wakacje i wraca jesienią? Nie pamiętam, żebyście robili w zeszłych latach takie kampanie informacyjne.

    Lubię to: 42
    • Adam Szczepański

      31 lipca 2018 o 08:08

      Wcześniej o tym nie mówiliśmy, ale co roku w wakacje jest widoczny spadek czytelników, dlatego w końcu zdecydowaliśmy się na taką kampanię

      Lubię to: 37
      • Josh

        31 lipca 2018 o 10:52

        Jakby wszyscy na 6G byli tak pilni i sumienni w swojej robocie jak Ty Adam, to ten problem byłby mniejszy ;) Ja przedłużyłem jak zawsze, chociaż nie ukrywam, że mam często dylemat.

        Lubię to: 15
      • j2sat

        31 lipca 2018 o 15:57

        nie ma się co dziwić, niektórych interesują tylko relacje meczy i trzeba to zrozumieć, ja też trochę tak mam, ale skutecznie zachęcacie dobrym contentem więc i abonament na lato wezmę ;-)

        Lubię to: 3
  2. Jarek

    31 lipca 2018 o 07:39

    Ten apel to jak “nie porzucaj psa w lato”

    I w obu przypadkach, kto normalny tak robi?
    Pozdro!

    Lubię to: 42
  3. BigTeppa

    31 lipca 2018 o 08:03

    To już 6 lat wam płacę? Hesuz Hrajst, to ile już tego wyszło?

    EDIT. gdyby przyjąć średnio 20 zł na miesiąc, wyjdzie jakieś 1.440 złociszy. Hmmm. To nie tak źle :P

    P.S. Da się z tego wyżyć chłopaki? Ale tak szczerze.

    Lubię to: 7
    • Adam Szczepański

      31 lipca 2018 o 08:13

      Sześć lat już tak funkcjonujemy, więc chyba się da, ale cały czas może być lepiej :)

      Lubię to: 15
      • Olga

        31 lipca 2018 o 08:27

        Ten serwis jest wart każdej złotówki, którą na niego płacę, wytrwałości w trudnym okresie Panowie!

        Lubię to: 34
        • kozik

          31 lipca 2018 o 08:51

          Jest wart, fakt. Po czasach ZP1, jak sknerus, podszedłem sceptycznie do tematu płatnego serwisu, ale odkąd kupiłem pierwszy abonament, cały czas, na cały rok. Pełna profeska. Będzie 5 rok? Trzymajcie poziom na wakacje!:)

          Lubię to: 14
          • paxson

            31 lipca 2018 o 17:04

            Miałem dokładnie tak samo! Wróciłem, gdy czułem głód analiz po The Decision 2 :) co roku kończy mi się abonament w lipcu, ale szybciej zrezygnowałbym z internetu niż z 6G :) :) dzięki, Panowie

            Lubię to: 3
        • Angel of Goodness

          31 lipca 2018 o 09:00

          Należę do tej grupy – a wiem, że jest takich kilku :) – którzy opłacaliby abonament nieważne czy kosztowałby 50, 80 czy 100 zł za miesiąc.
          Chyba już czas przyznać się przed samym sobą – jestem uzależniony.

          Lubię to: 30
      • Pelicans

        31 lipca 2018 o 09:31

        Ja tylko zaluje ze dopiero od lipca jestem z Wami ale lepiej pozno niz wcale🙂.Strona jest swietna tak jak to bylo z ZAWSZE PO PIERWSZE.Tylko wiecej artykulow prosze o mniejszych miastach.Na pewno z Wami zostaje PRZEZ CAŁY ROK!

        Lubię to: 4
      • Bartg

        2 sierpnia 2018 o 08:08

        Oby tak dalej, nie wyobrażam sobie, że 6G znika z rynku, redaktorzy rozchodzą się po jakiś przeglądach sportowych czy innej wyborczej, a ja tracę z miejsca zainteresowanie NBA.

        Lubię to: 1
  4. Angel of Goodness

    31 lipca 2018 o 08:30

    Uwielbiam jak Lebron zakłada okulary i zamienia się w yntelektualystę :)
    Ojejciu, jak słodko, cukiereczki, ciasteczka, lizaczki …
    Jedna wielka grupa przyjaciół #F•R•I•E•N•D•S
    https://www.youtube.com/watch?v=5txHTUDs5Ic

    Lubię to: 15
    • kozik

      31 lipca 2018 o 08:47

      Zachowuje się “dyplomatycznie” i mówi to co powiedzieć, powinien.
      Nie lubię LBJ, ale tutaj nie ma się czego doczepić. Podpisał na 4 lata i pełen spokój. A sezon zweryfikuje, może faktycznie będą cukierki, ciastka i druga runda, a po drodze, a nóż, żadnej dramy i ognia w szatni?
      #fantasyNBA

      Lubię to: 4
      • Angel of Goodness

        31 lipca 2018 o 09:20

        :)
        Wiem, wiem, jaja sobie robię.
        Ja lubię Lebrona i mam nadzieję, że będą wielkie dramy, bardzo dużo ognia w szatni i mnóstwo Lavara :)

        Lubię to: 7
  5. siepu

    31 lipca 2018 o 08:54

    A może po prostu wakacje w sierpniu? Bez abonamentu, teksty wcale/rzadko i jeśli już to za darmo. Wam też się należy wypoczynek.

    Lubię to: 0
    • Lucek71

      31 lipca 2018 o 09:02

      Niewielu może sobie pozwolić na odpuszczenie jednej pensji w roku.

      Lubię to: 17
    • mich.witczak@gmail.com

      31 lipca 2018 o 09:04

      Hmm a jakby ktoś ci powiedział, ze masz iść na miesiąc bezpłatnego urlopu?

      Lubię to: 4
      • siepu

        31 lipca 2018 o 09:08

        Pracuje w szkole narciarstwa. Jak wiem kiedy mniej więcej mam wolne (latem) to nie ma problemu, mogę wszystko zaplanować. Wydaje mi się że sierpień w NBA będzie sierpniem w NBA jeszcze przez jakiś czas.

        Lubię to: 3
    • WekT4

      31 lipca 2018 o 09:31

      stawiam raczej że w tej robocie systematyczność i rytm jest ważny, jak z niego wypaść to powrót może być bolesny. Poza tym nigdy nie wiadomo kiedy spadną Wojbomby.

      Lubię to: 5
    • Chyzio

      31 lipca 2018 o 10:05

      Nie podoba mi się ten pomysł, proponuję więcej ciekawych około enbijejowych historycznych artykułów w sierpniu, cokolwiek. Palmy których nikt nie słucha też są ok, ja sobie nadrabiam ostatnie podcasty i jako że nic się nie dzieje to nie straciły za bardzo na aktualności.

      Tak na prawdę to dobrze jest jak jest.

      Lubię to: 3
      • siepu

        31 lipca 2018 o 10:46

        Jasne, nie mam problemu z tym co się pojawia na stronie i te 10 złotych mogę dać i gdyby nie pojawiało się nic. Wydaje mi się że problemem nie jest brak tekstów na stronie tylko brak płatników.

        Lubię to: 0
      • BrandonRoyForPresident

        31 lipca 2018 o 15:11

        “Palmy których nikt nie słucha”
        Palmy w wakacje najlepsze Palmy!

        Lubię to: 9
        • BigTeppa

          31 lipca 2018 o 21:50

          Zgadzam się i o dziwo Znyk jest bardziej zaangażowany przy tematach z dupy.

          Lubię to: 15
  6. Zdzis

    31 lipca 2018 o 09:29

    LeBron wygląda jak z teledysku do Amish Paradise. :D

    Lubię to: 10
  7. Spurs Fan

    31 lipca 2018 o 10:27

    Ja zdiagnozowalem uzależnienie u siebie w te wakacje. Z rodziną nad morzem, abonament wygasł, z telefonu nie płacę, więc przez kilka dni chodziłem zły poddenerwowany i jakiś taki nieswój :) po przedłużeniu wszystko wróciło do normy :)

    Lubię to: 11
  8. Tomasz

    31 lipca 2018 o 10:49

    No LBJ jeszcze kilka/naście miłych słów pod adresem Manchester United i usunę MJ z tronu :D

    Lubię to: 6
  9. michcio

    31 lipca 2018 o 11:55

    Czy potrzebujemy ciebie będzie się przewijać w tekstach do końca września redaktorze?

    Lubię to: 3
  10. Szostygraczmhp@gmail.com

    31 lipca 2018 o 21:07

    Adam walczy o czytelnikow podczas gdy Maciek ma ich w dupie, czesto obraza nawiazujac do ich komentarzy i wspomina ze jestesmy jednym z wielu i jak nam sie nie podoba nie musimy placic. Na szczescie nadrabia wiedza o nba a po to tu jestesmy. Adam nie daj mackowi zarzadzac PR i brdzie git

    Lubię to: 13
  11. BBK

    1 sierpnia 2018 o 13:12

    Lipiec i sierpień to dla mnie miesiące w których łkam każdy tekst i nadrabiam zaległości. Bardziej lubię offseason w tekstach niż np. Regular. Nie robię przerwy od płacenia 6g dłuższej niż kilka dni, bo jak się rybek nie dokarmia…. No i jak wszyscy czekam na kolejne odsłony posezonowwj sagi “najlepsza setka graczy” ;)

    Lubię to: 2