Między Rondem a Palmą (659): Yub Nub


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 31 lipca 2018
fot. internet

fot. internet

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie lądujemy na bezdrożach offseason, na których już niedługo rozstaniemy się. Rozmawiamy o Embiidzie w Paryżu, kontrakcie Clinta Capeli, otwartej w poniedziałek przez LeBrona Jamesa szkole podstawowej w Akron, o reaktywacji legendarnego “Magic Basketball” i folklorze na meczach polskiej ligi klasy “ryzykowna”.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

40

Komentarze

  1. Markos

    31 lipca 2018 o 11:48

    Palma w offseason – coś pięknego!

    Tu dowiesz się o tym, że redaktor ma wspaniałe łydki oraz poznasz niesamowite historie z Pruszkowa :)

    Lubię to: 11
  2. Gadziu7

    31 lipca 2018 o 12:17

    Kyriemu nie zależy na wygrywaniu? Czy mógłbyś proszę rozwinąć myśl?

    Mam nadzieję, że argumentem nie jest to, że nie chciał grać z LeBronem.

    Lubię to: 2
    • Grzegorz

      1 sierpnia 2018 o 05:08

      Kyrie chciał iść do Knicks, a oni raczej nie kojarzą się z wygrywaniem.

      Lubię to: 1
  3. MarJan

    31 lipca 2018 o 12:51

    Niestety Irving na tym blogu jest bardzo nisko ceniony a za to że odszedł z Cavs jeszcze nielubiany.Przypomne tylko że na wielkiej scenie nigdy nie zawodzi właśnie wtedy gra jak z nut a podczas regular season to inni bryluja np Curry co w finałach zawsze w pampersach😂

    Lubię to: 6
    • Rafał

      31 lipca 2018 o 13:08

      “Curry w finałach (!)zawsze w pampersach” – Uwielbiam takie puste hasła bez pokrycia :-)

      Jak rozumiem SC zawiódł we wszystkich czterech seriach finałowych w których grał?

      Lubię to: 5
  4. @pilkakwadratowa

    31 lipca 2018 o 13:14

    Żyjemy w pięknych czasach z powodu możliwości zdobycia na wyciągnięcie kilku kliknięć dowolnej informacji, czy nawet opinii. Ale gdybym mógł konsumować tylko jedną treść, to dzięki rozważaniom na temat epitafiów w Magic Basketball byłaby to Palma. Cudowny odcinek

    Lubię to: 6
  5. Kuba

    31 lipca 2018 o 15:06

    Nie wiem na ile to było poważnie, a na ile ironicznie, ale niesamowita ignorancja w kwestii Michaela Jordana i jego działalności charytatywnej. Szkoda, że taki przekaz idzie do słuchających osób.Warto się dokształcić, już pomijam te rzeczy które są oficjalne (jak np. przekazanie całej pensji z roku gry w Wizards na rzecz ofiar 11/09), ale i tego co robił poza kamerami, a o czym po latach donosili reporterzy zatrudnieni wtedy przy Bulls.

    Jordan przed KAŻDYM meczem (nieważne czy u siebie, czy na wyjeździe) spełniał marzenie jakiegoś śmiertelnie chorego dzieciaka i spotykał się z nim na kilka minut w hali na osobności. Nie było to tajemnicą, bo ludzie będący blisko wiedzieli o tym, ale prosił, żeby tego nie upubliczniać, więc tego nie robiono.

    Lubię to: 16
    • Marion Cobretti

      31 lipca 2018 o 16:07

      po oglądaniu meczu nr 7 vs Pacers redaktor jest po drugiej stronie. dziwne ze nie wrocil po game 1 finalow 2018 i przerwie przed dogrywką

      Lubię to: 4
    • Barton

      31 lipca 2018 o 21:03

      Nie wiem czy nie w MJ Życiu Lazenby’ego nie ma sporo o zaangażowaniu Jordana w pomoc charytatywna w jego rodzinnych stronach (Północna Karolina). W każdym razie gdzieś o tym czytałem.

      Lubię to: 0
    • rdnc

      31 lipca 2018 o 21:57

      narracja na 6 g od jakiegos czasu jest antyjordanowska i prolebronowska. Jordan nie pomagal, lebron buduje, jordan w game 7 w wieku 35 lat nie mial tego czegos ( pare palm temu ) lebron w wieku 33 lat ma wszystko.
      Ogolnie czytajac i sluchajac 6g ( szczegolnie redaktora Kwiatkowskiego ) mozna odniesc wrazenie ze Jordan byl se bo byl, a Lebron jest i zawsze bedzie.
      takie oto mnie wnioski naszly :)

      Lubię to: 15
      • Behemot

        1 sierpnia 2018 o 11:33

        Albo członkowie kościoła MJ są lekko przewrażliwieni.

        Lubię to: 6
        • rdnc

          1 sierpnia 2018 o 12:09

          To tez😀 co nie zmienia faktu, ze argumenty promujące lbj nad mj są lekko , No właśnie poprostu są lekko wymyślone na potrzeby sytuacji.

          Lubię to: 2
  6. Ceballos

    31 lipca 2018 o 20:14

    Znyk, czyli dziadki w Pruszkowie nie krzyczeli “Z chu*a śmietana to jest toruńska Elana”? Tak skandowano regularnie na meczach w Toruniu w sektorach gosci :)

    Lubię to: 10
  7. the_pi@o2.pl

    1 sierpnia 2018 o 10:52

    Yub nub!!!

    Lubię to: 0
  8. Herdar

    1 sierpnia 2018 o 13:37

    Maciek jeżeli chodzi o Jordana jesteś jak Skipp B wobec LeBrona :D
    10.2017 r. “Novant Health and Michael Jordan have announced a $7 million gift to open two Novant Health Michael Jordan Family Clinics in Charlotte”.
    A lista fundacji które wspomaga: https://www.looktothestars.org/celebrity/michael-jordan

    Lubię to: 8
  9. vreen

    1 sierpnia 2018 o 20:23

    a ja już po urlopie, jak tu żyć bez palmy?

    Lubię to: 2
  10. mopearls15

    4 sierpnia 2018 o 16:09

    “David Beckham Academy”- otworzona na dłuuuugo przed tym,niż większość PR’owych-sportowych doradców wpadła na ten pomysł.

    “MJ’a działalność charytatywna”-
    …really??? …czasem warto poczytać.

    Lubię to: 1
  11. rzepka

    19 sierpnia 2018 o 11:39

    Jalen Rose Leadership Academy – szkoła w Detroit

    Lubię to: 0