Flesz: Inni zwycięzcy lata, czyli jutro też wzejdzie słońce

8
fot. Youtube.com
fot. Youtube.com

Spróbuję nie rozpoczynać zdaniem określającym, w którym punkcie historii ludzkości się znajdujemy. Bo jako, że każdego dnia wydarzyć się może coś adekwatnie do Twoich oczekiwań interesującego, lata w NBA ostrożniej nie określać, a na pewno jeszcze nie zamykać. Napiszę tak: jeśli Stephen Jackson nie powiedział jeszcze, że chce wrócić do NBA i mógłby w niej grać, to trochę jeszcze przed nami.

Ty. Jesteś zwycięzcą, bo dowiadujesz się właśnie, albo zaraz utwierdzisz się w przekonaniu, że nikt nie czyta wstępów, tylko od razu przechodzi do listy. Warto, żeby były zwięzłe, po co tracić czas.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Raptors mają szanse w wyścigu po Kawhia Leonarda?
Następny artykułWake-Up: Kawhi pojawi się na obozie kadry USA? Wymiana Grizzlies-Kings

8 KOMENTARZE

  1. Adam Szczepański. Zapracował na tytuł najlepszego beat writera o NBA w Polsce, szczególnie w tym okresie wakacyjnym.

    Bez hejtu. Definicja „Beat reporting” – also known as specialized reporting, is a genre of journalism that can be described as the craft of in-depth reporting on a particular issue, sector, organization, or institution over time.

    Wypisz, wymaluj rzetelność Adama. To lubię najbardziej w dzisiejszym 6G ?

    Lubię to: 44