Dniówka: Nuggets dodali Thomasa za minimum i uciekli od podatku. Nets zdobyli pick, a co robią Hawks?

4

thomas

Po ostatnich bardzo spokojnych dniach wolnej agentury, podczas których już prawie nic się nie działo, dzisiaj Adrian Wojnarowski znowu miał okazję nieco rozgrzać Twittera i z samego rana wystrzelił serię kolejnych doniesień. Głównie za sprawą Denver Nuggets.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Jak Trader Dan był Danny Aintem
Następny artykułFlesz: Wendell Carter Junior dla wszystkich

4 KOMENTARZE

 1. Sean Marks, baby! Gość robi kawał dobrej roboty.

  Nie do końca się zgodzę, że Brooklyn będzie usilnie tankował. Uważam, że będą chcieli pokazać wolnym agentom, że warto tam zawitać w 2019. [jasne NBA to biznes, ale jak wszędzie dają Ci takie same pieniądze, to chyba to jak prowadzona jest organizacja też ma jakieś znaczenie] Oczywiście swoimi obecnymi możliwościami za wiele nie zdziałają, ale co by nie było skład wzmocnili, jeśli porównamy do ubiegłego roku.

  Dwa picki: imo około 8 i 16 plus mnóstwo kasy = offseason 2019 rok na Brooklynie będzie ciekawy.

  Lubię to: 8
 2. Kibicuję Thomasowi z całego serca,pokaź tym Garym Harrisom i innym Murrayom…poza tym jeśli Thomas rzeczywiście wróci do formy all star to w Denver mamy ekipę top 5 league passa.Na papierze wygląda to dobrze

  Lubię to: 4
 3. Mój typ jest taki, że Thomas w listopadzie będzie rzucał po 20 punktów na mecz z ławki, w grudniu będzie mówił o ciężarówce pieniędzy w wakacje, w styczniu o niezadowoleniu z roli rezerwowego, a w lutym go przehandlują, bo będzie psuł atmosferę w szatni.
  Obym się mylił.

  Lubię to: 12