Dniówka: Kto starterem na PG w Lakers? Pelicans woleli Randle’a zamiast Cousinsa

0
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Wczoraj LeBron, dzisiaj Boogie, a na transfer Kawhi’a nadal czekamy. Sixers mogliby coś zrobić w tej sprawie, bo przydałby się dodatkowy zastrzyk talentu w byłej Konferencji Jamesa.

Na ten moment Joakim Noah, tak ten Joakim Noah z New York Knicks, Dwight Howard szykujący się do buyoutu i zastanawiający się nadal nad tym czy wrócić na kolejny sezon Dwyane Wade to jedyni zawodnicy na Wschodzie, którzy mają na swoim koncie wybór do pierwszej All-NBA Team i żaden z nich nie jest już gwiazdą. Oczywiście jest sporo młodych gwiazdorów i chociażby Giannis Antetokounmpo i Joel Embiid (plus DeMar DeRozan) w tym roku znaleźli się w drugiej piątce All-NBA, ale po przeprowadzce LeBrona ta nierównowaga talentu tylko się jeszcze bardziej powiększyła. Choć nie ma co narzekać na to jak Wschód będzie słaby, bo przecież przeszliśmy przez to rok temu, a potem sporo drużyn bardzo pozytywnie zaskoczyło i to poziom na Zachodzie był rozczarowaniem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (647): Australia Filipiny
Następny artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: LeBron w Lakers i pierwsze dni free agency