Dniówka: W Denver marzą o LeBronie. KD znowu pomaga Warriors. Bucks nie szykują maxa dla Parkera

2
fot. NBA.com
fot. NBA.com

Na starcie wolnej agentury jak zwykle zalała nas fala doniesień o nowych kontraktach, po raz kolejny przypominając, że pierwszy lipca to tylko oficjalna data rozpoczęcia rozmów z zawodnikami, ale kontakty agentów z drużynami i negocjacje umów zaczynają się dużo wcześniej (co oczywiście jest wbrew zasadom w przypadku zawodników z innych drużyn, ale liga przymyka na to oko, bo przecież oficjalnie nikt ze sobą w czerwcu jeszcze nie rozmawia).

Cała NBA oczywiście czeka na decyzję LeBrona Jamesa, ale na szczęście wygląda na to, że drużyny nie będą tylko bezczynnie się przyglądać i już sporo się dzieje.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOgromny sukces Thunder. Paul George zostaje
Następny artykułFlesz: Król może wreszcie usiąść i być duży

2 KOMENTARZE

  1. Kto poza mną obstawia że jeżeli Suns będą ssać to Ariza będzie próbował wymusić rozwiązanie umowy lub ew trade żeby dołączyć w playoffach do GSW lub HOU i dzięki temu będzie miał i kaskę i szansę na misia?

    Lubię to: 27