Między Rondem a Palmą (645): Od #1 do #60


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 22 czerwca 2018
fot. newspix.pl

fot. newspix.pl

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie w ramach rekompensaty za tegoroczną naszą nieobecność live, zabieramy Cię w tour przez wszystkie 60 wyborów w Drafcie 2018.

Od #1 Phoenix po #60 Dallas:

Login Required

71

Komentarze

 1. bubsatchi

  22 czerwca 2018 o 10:40

  RedeemPalma.

  Dzięki po sześćdziesiątkroć.

  Lubię to: 4
 2. Zbykobyl

  22 czerwca 2018 o 11:09

  Mama Doncića to nawet Iguodalę ze snu zimowego wybudziła.
  https://twitter.com/andre/status/1009946354246807552

  Lubię to: 7
 3. Pull Up z mid-range

  22 czerwca 2018 o 11:50

  Cleanthony Early to był.

  Lubię to: 5
 4. PeLe

  22 czerwca 2018 o 12:53

  Dlaczego nie było wymian? Dlaczego jest mniej wymian w NBA?
  A N A L I T Y K A
  1. Nie każda drużyna jest tak analityczna jak Rocketes ale każdy menago patrzy na statsy zaawansowane przy wymianach. W związku z czym ciężko o spektakularne wymiany, bo ktoś się zajarał nieefektywnym graczem. A wymiana zawodników równorzędnych jest ciężka do ogarnięcia, bo nie łatwo znaleźć zespoły które wymieniając np. 2 za 5 i 5 za 2 będą lepsze.
  2. Wzrost wartości rookie kontraktów:
  a) wysokość kontarków
  b) długość kontraktów + zastrzeżone opcje
  3. Kazus Donovana Mitchela – skoro został wybrany z tak odległym numerem, to znaczy, że nie trzeba wybierać z TOP 5 żeby wybrać zawodnika pokroju all star.

  Lubię to: 1
  • xyz

   22 czerwca 2018 o 14:14

   Myślę, że jeszcze doczekamy się wymian. Przecież zawsze chyba różne kluby znajdować się będą na różnych etapach rozwoju. Ta sama analityka, która nie pozwala zajarać się nieefektywnymi graczami powinna też podpowiedzieć kiedy czas na przebudowę.

   Lubię to: 2
 5. wojciech.przydzial@gmail.com

  22 czerwca 2018 o 12:59

  Odnośnie tego co mówił znyk a pro po udostępniania badań lekarskich przez zawodników to liga powinna zrobić z tym porządek i według mnie to wcale nie był by duży problem żeby to prawnie rozwiązać. Jeżeli uznać by ligę NBA jako firmę ( korporacje) gdzie zawodnicy chcący w niej grać (przystępują do draftu )w ramach wymagań muszą wszystkie wymagane rzeczy podać czyli między innymi wyniki badań lekarskich w przeciwnym razie nie mogą dołączyć do draftu ( czyli powiedzmy rekrutacji w firmie). i nie było by w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego przecież każdy z Nas aplikujący do jakiejś firmy musi spełnić jakieś ich wymagania i dostarczyć odpowiednie dokumentem, a takim dokumentem może być w NBA takie badania lekarskie.

  Lubię to: 20
  • @pilkakwadratowa

   23 czerwca 2018 o 10:56

   Ale możesz równie dobrze zrobić spin i powiedzieć, że zawodnicy robią sobie na złość zmniejszając szansę na wyższy wybór a zarazem wieksze pieniądze.

   Lubię to: 2
 6. onceAknick...

  23 czerwca 2018 o 17:16

  Bardzo ubolewam, że nie będzie Was Panowie w najbliższy poniedziałek. zNyKu, ja po prostu nie przeżyję bez analizy niedzielnego meczu w Twoim wykonaniu!!! Lejesz miód na moje uszy po każdym meczu tych miernot tak samo jak czyniłeś to w Impresjach wylewając zasłużone wiadro pomyj na tą chorą organizacje. Liczę na obszerne, ale bez przesady w stosunku do Nba, podsumowanie mundialu w wykonaniu naszych (sic!).. polskich orłów 2 lipca. Jestem z Wami od dawna ale nigdy nie mam czasu żeby coś skrobnąć. Pozdawiam zatem serdecznie całą redakcje i udanego urlopu życzę! Wróćcie wypoczęci bo tematów do rozmów będzie co niemiara!!

  P.S.
  Maćku, czy myśleliście może nad przedstawieniem sylwetek pierwszoroczniaków w odrębnych tekstach? W tym roku urodziła mi się córcia i czasu na ogarnięcie prospectów nie miałem wcale. Nie wiem nawet jak wyglądają a jedyną wiedzę na ich temat mam z Mrapu. Marzy mi się coś na wzór podraftowych Magic Basketballow, pamietacie? Zdjecie, linijka statystyk z collegu plus opis mocnych i slabych stron oraz porównanie do zawodnika z NBA. Any chance?

  Najlepszego Panowie!

  Lubię to: 6

Skomentuj